10 улюблених фотографій Мирослави Павлючок

На прохання ReadandLove український фотограф, Мирослава Павлючок, вибрала своїх 10 улюблених фотографій, а також описала атмосферу, яка супроводжує кожну із них.

10 улюблених фото

Я почала фотографувати в кінці зими 2012 року. Працюючи в готелі цілу зиму, я заробила частину коштів, а з рештою мені допомогли батьки. Із самого початку і зараз для мене це заняття яке приносить задоволення, я не хочу перетворювати його на спосіб для заробітку коштів.

Дуже люблю фотографувати дівчат, спостерігати за ними, «вичавлювати» із них емоції та спілкуватися. Робота залежить від натхнення, настрою, погоди чи пори року. Іноді закидаю свою камеру на декілька місяців, а потім знову починаю.

Facebook Twitter

Мої друзі

10 улюблених фото

У мене є улюблена пара – мої друзі. Я зробила вже їм три фотосесії, знімка з одної із них. Для мене важливо не соромитися виявляти своє кохання, так ніби навколо ні душі.

Майже «НЮ»

10 улюблених фото

Дуже хочу пофотографувати в стилі «НЮ». Важко знайти модель у цьому випадку, або коли дівчата погоджуються, то через деякий час змінюють своє рішення. Проте ця знімка чарівної дівчини, яка погодилася на моє прохання забрати бретельки і по максимуму відкинути кофту.

Сестра у карпатському лісі

10 улюблених фото

Придивившись до цієї знімки, можна побачити щось схоже на мене. Так-так – це моя сестра, і знімка із зачарованого лісу Карпат.

Красивий пейзаж

10 улюблених фото

Якщо б моя воля, то б ходила в походи щотижня. Я навіть згідна нести важкий наплічник, штатив та фотоапарат із двома об’єктивами, заради таких краєвидів.

Тільки заради мистецтва…

10 улюблених фото

Заради цієї знімки ми перлися в дуже велике поле, на небі вже були дощові хмари та в кінці фотосесії ми вже були мокрі до ниточки.

Захід сонця на Шацьких озерах

10 улюблених фото

Я закохалася в Шацькі озера, закохалася у Волинь, поля, дороги, та по-новому почала сприймати красу своєї країни. Це була незабутня подорож із моїми одногрупниками, сповнена вражень, емоцій і гарних знімків.

Дружні руки друзів

10 улюблених фото

Люблю фотографувати друзів. Дуже щирі і неймовірно атмосферні дівчата. Але люблю цю знімку за їхні руки і улюблений зелений фон.

Волошки, гарні дівчата і літо

10 улюблених фото

В одній із соціальних мереж цю знімку я підписала: про волошки, гарних дівчат і літо. Це прекрасна суміш, чесно.

Одного чудового літнього дня

10 улюблених фото

Тепле літо, запах скошеного сіна та яблук. Така атмосферна була фотосесія із однією з улюблених моїх моделей.

Десерт

10 улюблених фото

Насамкінець, десерт у вигляді цієї чудової жінки. Цю знімку ми робили на її день народження, коли панувала святкова атмосфера і винонастрій.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь