Айріс Апфель: стильна старість у радість

Айріс АпфельАйріс Апфель – всесвітньо відома екстравагантна американська дизайнер і колекціонер, яка у своїй оригінальності та відчутті стилю може дати фору багатьом молодим дівчатам та жінках. 92 роки – не привід сидіти вдома, доживаючи віку, в’язати шкарпетки та пліткувати з сусідами. 92 роки – це привід радіти життю, насолоджувати кожною хвилиною, передавати іншим свій безцінний життєвий досвід та ідеї. А головна ідея Айріс Апфель – навіть у старості можна класно і стильно виглядати, про що свідчить її постійний фірмовий стиль, неординарність та життєвий позитив.

Айріс Апфель по житті не сидиться на одному місці – з 2005 року у багатьох містах США пройшла її виставка «Рідкісний птах: Вибране з колекцій Айріс Баррель-Апфель», ще вона запустила лінію прикрас «Iris Apfel Jewellery», з 2011 року Айріс – обличчя компанії «MAC», в 2013 році модне видання «Гардіан» включило її в список 50-ти найбільш модних жінок, яким за п’ятдесят.

Коронний стиль Айріс складається з кількох невід’ємних компонентів:

Великі круглі окуляри в чорній оправі

Айріс Апфель

Масивні прикраси – багато браслетів, намиста, перснів. До цього пункту можна тільки додати відомі слова славнозвісної Коко Шанель: «Люди із хорошим смаком носять біжутерію. Всім іншим залишається носити золото.»

Айріс Апфель

Коротка стрижка із природнім сивим волоссям (не фіолетовим, синім чи навіть коричневим) і яскрава помада

Айріс АпфельАйріс Апфель

Насичені чисті кольори в одязі (червоний, чорний, бірюзовий, жовтий, оранжевий) або ж дуже світлі відтінки тканини, яка стає для великих яскравих прикрас щось на зразок подіуму, який не відволікає глядача і не приковує увагу до себе, а лише спрямовує погляди глядачів на моделей.

Айріс Апфель

Неочікувані образи – Айріс добре розбирається в кольорах, тому її образи легкі і невимушені, хоча виглядають приголомшливо

Айріс Апфель

Айріс Апфель чудовий приклад того, як можна старіти, не втрачаючи можливість красиво виглядати і радіти життю. Коли бачиш її фото у 92 роки, то приходить розуміння, що старіти не так страшно і що мати свій стиль – це один із найважливіших моментів підтримання хорошого вигляду, а не різноманітні підтяжки та пластичні операції. Як не крути, а старість приходить до кожного, проте почуття стилю – це те, що додає балів у будь-якому віці, в той час як його відсутність стає для людини вироком куди гіршим, ніж будь-які зморшки.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь