Східне мистецтво Цзен Хао

Цзен Хао – сучасний китайський художник, який народився в місті Цзигун в провінції Сичуань, в Китаї. Ще з дитинства він хотів малювати, тому незважаючи навіть на скрутне фінансове становище сім’ї в той час, він вступив у художнє училище в місті Сичуан і успішно закінчив його.

Багато сучасних художників Сходу відійшли від традиційних канонів живопису цієї традиції, але Цзен Хао віддає перевагу класичному мистецтву. Він дуже сильно прив’язаний до рідної йому культури, тому його малюнки дихають старовиною, хоча і написані в ХХ і ХХІ столітті.

Головне джерело натхнення китайського художника Цзен Хао – місто Дуньхуан, куди за легендами, в далекому третьому столітті вперше потрапили в Китай ченці, які сповідували буддизм. Тут вони побудували монастир і храми, які називають за їх розміщенням в гірських скелях «Печерами тисячі Будд». Саме після подорожі в Дуньхуан художник зрозумів, що він хоче малювати і передавати на своїх картинах – красу східних богинь, стародавні образи яких він бачив на стінах печер в старому місті, в інтерпретації нашої епохи.

Зенк Хао

Роботи Цзен Хао – це відображення його душі і стану раю в ній, сучасних впливів і неповторної краси мистецтва храмів Дуньхуана.

Офіційни сайт художника: http://zhdhart.com

Приємного перегляду!

Зенк Хао

Зенк Хао

Зенк Хао

Зенк Хао

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь