Казкові сюжети Жозефіни Уолл, британської фентезі-художниці

Жозефіна Уолл – сучасна художниця, яка малює надзвичайні фантастичні картини. Вона народилася в маленькому місті Фарнхем у Великобританії в травні 1947 року. З чотирьох років вона почала малювати і батьки дівчинки всіляко заохочували її прагнення до мистецтва. Уже в шістнадцятирічному віці була продана її перша картина.

Жозефіна закінчила Борнмутський коледж в 1967 році. Під час навчання вона малювала в основному пейзажі, які виставляла в місцевих галереях. Після коледжу юна художниця експериментувала зі стилями, шукала себе в дизайні, створювала яскраві вітражі, розписувала одяг і взуття, захоплювалася керамікою і скульптурою.

Роботи Жозефіни Уолл побували на виставках не тільки у Великобританії, але і Японії, Ірані, США, багатьох країнах Європи, Росії.

сучасне британське мистецтво, Жозефіна Уолл

Художниця вважає за краще символічно ділити свої роботи на кілька різновидів (або світів): «Повітря і вода», «Богині», «Феї», «Знаки Зодіаку», «Сюрреалізм». Серія картин «Знаки Зодіаку» була створена в 2006 році – сім з них купили в перший же вечір виставки.

У 2010 році Жозефіна Уолл відкрила свою власну галерею в графстві Дорсет. Вона любить проводити тут час, розмовляючи з відвідувачами про мистецтво.

сучасне британське мистецтво, Жозефіна Уолл

Натхнення популярна британська художниця черпає з сюрреалізму – робіт Рене Магрітта і Сальвадора Далі, а також вона обожнює природу, міфологічні легенди і сюжети, історії про зірки та сузір’я, які використовує для створення історій на своїх полотнах.

Трохи про техніку написання її картин:

Жозефіна любить акрилові фарби. Картину вона малює в середньому 2-4 тижні. Ніколи не використовує для роботи ескізів і не користується олівцями.

Приємного перегляду!

сучасне британське мистецтво, Жозефіна Уолл

сучасне британське мистецтво, Жозефіна Уолл

сучасне британське мистецтво, Жозефіна Уолл

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь