Магічний світ Албени Ватчевої

Багато художників претендують на геніальність та справжніми геніями можна назвати лише одиниць. Коли митець здатен передати свій унікальний внутрішній світ завдяки творінням, всі стають свідками не лише його таланту, але й народження нової ери у мистецтві – казки. Саме такі загадкові мотиви в першу чергу лежать в основі неймовірних фантастичних картин перспективної французької художниці болгарського походження Албени Ватчевої.

Народилася майбутня майстриня в місті Софії, столиці Болгарії, в 1967 році, проте зараз проживає і творить у місті Руан, що знаходиться на півночі Франції.

Сьогодні вона автор кількох сотень неперевершених картин, які були створені під впливом культури і традицій Сходу, а саме Індії та Персії, а ще Єгипту та Африки, грецької та арабської міфології, поезії різних країн та шедеврів майстрів іконопису.

Албена Ватчева

Стиль Албени Ватчевої легко вгадується серед тисяч інших художників. В основному персонажі її картин – прекрасні дівчата з витонченими жіночими фігурами та тонкими таліями, продовгастими великими очима, які замріяно дивляться на світ з-за брів-шнурочків. Також художниця любить малювати тварин, особливо котів, улюбленців всіх жінок, які часто бувають сусідами прекрасних леді на полотнах. Чудова деталізація картин майстрині вражає – на них нема одноманітності, нема типових штрихів, проте є загадковість, символічність, мінливість характерів, настроїв та барв.

Албена Ватчева

Творіння Албени нагадують яскраві сни – вони такі ж легкі та недосяжні, ніжні та мінливі, казкові та привабливі. Коли вдивляєшся у все нові завитки та грайливі лінії на її полотнах, здається, що на них зображені справжні музи, магічні створіння, які надихають митців у їхніх роботах. Крім того, картини Албени й самі надихають: писати, малювати, літати, творити – вже в залежності від Вашого хобі. Таким і має бути справжнє мистецтво – натхненним, щоб люди в процесі його споглядання й собі хотіли наблизитися до прекрасного різними можливими для них способами.

Албена Ватчева

Більше картин Аблени Ватчевої можна переглянути на її офіційному сайті.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь