Багато художників претендують на геніальність та справжніми геніями можна назвати лише одиниць. Коли митець здатен передати свій унікальний внутрішній світ завдяки творінням, всі стають свідками не лише його таланту, але й народження нової ери у мистецтві – казки. Саме такі загадкові мотиви в першу чергу лежать в основі неймовірних фантастичних картин перспективної французької художниці болгарського походження Албени Ватчевої.

Народилася майбутня майстриня в місті Софії, столиці Болгарії, в 1967 році, проте зараз проживає і творить у місті Руан, що знаходиться на півночі Франції.

Сьогодні вона автор кількох сотень неперевершених картин, які були створені під впливом культури і традицій Сходу, а саме Індії та Персії, а ще Єгипту та Африки, грецької та арабської міфології, поезії різних країн та шедеврів майстрів іконопису.

Албена Ватчева

Стиль Албени Ватчевої легко вгадується серед тисяч інших художників. В основному персонажі її картин – прекрасні дівчата з витонченими жіночими фігурами та тонкими таліями, продовгастими великими очима, які замріяно дивляться на світ з-за брів-шнурочків. Також художниця любить малювати тварин, особливо котів, улюбленців всіх жінок, які часто бувають сусідами прекрасних леді на полотнах. Чудова деталізація картин майстрині вражає – на них нема одноманітності, нема типових штрихів, проте є загадковість, символічність, мінливість характерів, настроїв та барв.

Албена Ватчева

Творіння Албени нагадують яскраві сни – вони такі ж легкі та недосяжні, ніжні та мінливі, казкові та привабливі. Коли вдивляєшся у все нові завитки та грайливі лінії на її полотнах, здається, що на них зображені справжні музи, магічні створіння, які надихають митців у їхніх роботах. Крім того, картини Албени й самі надихають: писати, малювати, літати, творити – вже в залежності від Вашого хобі. Таким і має бути справжнє мистецтво – натхненним, щоб люди в процесі його споглядання й собі хотіли наблизитися до прекрасного різними можливими для них способами.

Албена Ватчева

Більше картин Аблени Ватчевої можна переглянути на її офіційному сайті.

Поділися з друзями!

Залишити відповідь