Незвичайне мистецтво братів Фан

Книжкова ілюстрація – це окремий вид сучасного мистецтва, який на сьогоднішній день не менш популярний і поширений у всьому світі, ніж колись олійний живопис і його найвідоміші прихильники.

Не кожен талант помічають в нашому світі, особливо коли конкуренція зросла в рази, в порівнянні з минулим. Але творчість цих двох братів уже кілька років зачіпає майже всіх, хто бачив їх роботи. Вони цілком заслужено отримують безліч позитивних відгуків про свою творчість, нагород і премій.

Ерік і Террі Фан – одні з кращих художників-ілюстраторів в сучасному світі. Обидва брати отримали художню освіту в «Коледжі мистецтв і дизайну Онтаріо» в місті Торонто. Якщо коротко охарактеризувати стиль, в якому вони розвиваються, то це буде синтез традиційного і сучасного підходу до мистецтва. Ерік і Террі Фан використовують в своїй творчості в більшості чорнило і графіт, але їм не чужі і багато цифрових новинок. Найбільшу популярність і визнання на даний момент отримала їх дебютна книга «Нічний садівник».

Террі і Ерік – справжні трудоголіки, закохані по вуха в своє чудове заняття. Їх кожна вільна хвилина наповнена творчістю. Вони створюють прекрасні портрети, картини, гравюри. Обидва – ще ті мрійники, які вірять, що немає на світі нічого неможливого. Коли дивишся на їх роботи, теж перестаєш сумніватися в будь-яких гранях нашого світу.

Брати Ерік і Террі Фан – володарі безлічі всесвітніх нагород. Їхнє творіння «Нічний садівник» удостоїлося «Нагороди Діліс Еванса» від Товариства ілюстраторів, премії Молодшої Бібліотечної Гільдії, це найкраща книга за версією Amazon для дітей 6-8 років в 2016 році. Також книга Дешкі Слейтер «Рогатий корабель», яку ілюстрували брати, теж отримала широку популярність і звання кращої книги для дітей 6-8 років за версією Amazon в 2017 році.

Ось кілька робіт братів Фан, щоб ви змогли оцінити їх незвичайне і чарівне мистецтво.

Приємного перегляду!

эрик фан

ерик фан

эрик фан

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь