Ді Нікерсон – душевна художниця із Великобританії

ди никерсон девушка и собаки

Ді Нікерсон (De Nickerson) – популярна художниця, родом із Великобританії, яка малює надзвичайні душевні картини про насолоду сільським життям, маленькі радощі кожного звично прожитого дня, ніжні замальовки пейзажів сільських англійських буднів. Книги, спиці для в’язання, домашнє життя, приготування їжі, повільні прогулянки – ось чим Ді заповнює простір на своїх картинах. Цим самим вона робить їх більш приємними і красивими.

На своїх полотнах Ді часто малює романтичних дівчат у домашній обстановці або на фоні затишних, майже фантастичних, пейзажів. Так само неодноразово вона зображує разом з ними котів або інших домашніх тварин найрізноманітніших кольорів, порід і розмірів. Хвостаті пухнасті тваринки тільки розширюють мрійливу атмосферу кожної картини художниці. Коли дивишся на її картини, відчувається домашня розслаблена обстановка, хочеться затримати на них погляд довше.

Ді Нікерсон народилась в невеликому містечку Саут-Норфолк в 1957 році. Стати художницею вона твердо вирішила доволі рано в дитячому віці. Однак перші серйозні кроки у творчій діяльності вона почала здійснювати лише після двадцяти років. Пізніше Ді вивчала мистецтво та дизайн, моду у сфері різьби малюнків, а також цікавилася історією та дизайном текстилю. Починаючи з 1998 року, її картини побували на багатьох показах у Східній Англії. Так само відбулося багато персональних виставок її полотен.

ди никерсон прогулка

Створюючи свої картини, Ді Нікерсон використовує в більшості акрилові фарби та пастель. Хоча у неї є величезна мрія почати працювати з керамікою, а також створити справжні гравюри.

Сьогодні її роботи можна побачити на постійній виставці в маленькому англійському містечку Саутволд. Крім того, її роботи прикрашають багато теплих листівок, які люди з радістю дарують друг одному на свята. У художниці є твітер, інсаграм та аккаунти в багатьох інших соцмережах. Нижче можна ознайомитися з кількома її роботами.

Приємного перегляду!

ди никерсон девушка

ди никерсон портрет

ди никерсон девушка в красном

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь