10 цікавих цитат із книги «Амріта» Банани Йосімото

1. Книги і музика – ми самі не помічаємо, як вони рятують нам життя щодня, щогодини.

2. Простір літературного твору – це особливий світ, непідвласний плину часу.

3. Літературні твори – це життя. Життя, яке тече паралельно нашим життям.

4. Книги та їхні герої впливають на нас так, як впливають на нас наші щирі друзі або навіть просто старі знайомі.

5. Написати книгу – це все одно що створити всесвіт. Нескінченний всесвіт, всередині якого ти наділений величезною силою.

6. Якщо двоє сильних людей живуть разом, щомиті переживаючи лякливе почуття, яке називають «любов’ю», і це відчуття не послаблює, а, навпаки, зміцнює їхні душі, то це означає, що вони обоє володіють рідкісним талантом – геніальною здатністю тримати відстань. Цей талант дозволяє їм не розчинитися один в одному, але й не втратити одне одного з горизонту.

7. Обличчя взагалі дивна штука. По обличчю одразу видно, втратила людина душу чи ні. Якщо не втратила, якщо душа на місці, то обличчя випромінює м’яке сяйво. Сяйво любові.

8. Не поспішай. Насолоджуйся життям. Не випускай нічого з уваги – ні мамине приготування їжі, ані новий светр, ані посмішки на обличчях шкільних друзів. Звертай увагу на світ навколо: на будівельників, які почали будувати будинок по сусідству, на блакитне небо, на свою долоньку … Іноді ти раптом перестаєш відчувати, що ти живеш, але варто опинитися в гримерці перед останнім виходом на сцену – і все стає на свої місця.

9. Якщо ти думаєш, що не такий як усі, це всього-на-всього означає, що ти потребуєш спілкування з іншими. Хочеш показати себе, покрасуватися перед ними.

10. Ми читаємо мільйони книг, дивимося мільйони фільмів, мільйони разів цілуємося з коханою людиною, але в якийсь момент раптово розуміємо, що у нас не буде іншого «сьогодні». Сьогодні – воно лише одне.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь