8 мотивуючих цитат Террі Пратчетта

Террі Пратчетт – всесвітньо відомий англійський письменник, автор таких популярних книг, як «Кіт без дурнів», «Санта-Хрякус», «Мор — учень Смерті» і т.д. Його книги надихали мільйони читачів, тому сьогодні ми пропонуємо Вам зазирнути у світ письменника та познайомитися з декількома його мотивуючими цитатами.

Про щастя: «Як це називається, коли в тебе всередині тепло, ти задоволений усім і хочеш, щоб все залишалося так, як є? – Думаю, це називається щастям».

Про успіх: «Життєво важливий елемент успіху – це не знати, що заплановане вами неможливо здійснити».

Про везіння: «Марно чекати випадку – за ним потрібно полювати».

Про знання: «Час, витрачений на накопичування знань, ніколи не пропадає марно».

Про роботу: «Кожне заняття виглядає цікавим – поки ним не займешся. В кінці кінців, робота завжди залишиться роботою».

Про індивідуальність: «Тобі необхідно пам’ятати, хто ти насправді. Це найважливіше. Не можна дозволяти іншим людям або речам вирішувати за тебе, розумієш. Вони вічно щось наплутають».

Про природу людини: «Людську історію набагато легше сприйняти, якщо зрозуміти для себе: більшість великих перемог і трагедій сталися не тому, що їх винуватці були по натурі своїй поганими або хорошими. Вони по своїй натурі були людьми».

Про дім: «Можна скільки завгодно мандрувати світом і відвідувати всілякі міста, але основне – відправитися потім туди, де ти матимеш можливість згадати ту купу речей, які ти побачив. Ти ніде насправді не побуваєш, поки не повернешся додому».

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь