«Гектор і секрети любові»: рецензія на книгу Франсуа Лелорда

Франсуа Лелорд – відомий французький психіатр, який крім наукових книг і монографій з психології, випустив уже кілька художніх книг. Його романи перекладені багатьма мовами світу – їх читають у різних куточках нашої планети. «Гектор і секрети любові» – одна з його останніх книг.

Це друга частина книги про психіатра Гектора, перша називалася «Подорож Гектора, або Пошуки щастя». Першу книгу я не читала, почала знайомство з Лелордом відразу з другої. Багато напевно не пропустила – якщо ви хочете прочитати книги цього письменника, то сміливо вибирайте ту книгу, яка продається в найближчому книжковому магазині.

Про що, власне, книга «Гектор і секрети любові», зрозуміло вже з назви. Тут немає жахливо заплутаного сюжету і глибоких філософських істин. Книга про психіатра Гектора, його пригоди, пов’язаних з любов’ю, про любов до жінок і про його любовні роздуми. Все це приправлено часткою фантастики, гумору, легкості і звичайно – як практично у всіх французьких книгах і фільмах, нічого логічно не закінчується.

«Гектор і секрети любові» найкраще читати як розважальну літературу у відпустці або на вихідних для приємного і веселого проведення часу. І в той же час, крім насолоди гарною книгою, ви отримаєте кілька слушних порад про кохання, що собою являє це почуття, як його розвивати і зберігати в тривалих відносинах і шлюбі, як відділяти любов від фізичної привабливості, але і з’єднати фізичний потяг з коханням у відносинах. З любов’ю все до межі просто і складно водночас. Але якщо ви помандруєте разом із психіатром Гектором, то дізнаєтеся трохи більше про це почуття і добре відпочинете з книгою в руках.

Плюси цієї книги:

Гектор и секреты любви

Її легко читати – проста манера написання робить книгу доступною для широкого кола читачів.

Вона про любов – а про це почуття люблять дізнаватися більше і чоловіки, і жінки.

Багато пригод – читаючи про мандри Гектора ви не нудьгуватимете.

Приємного читання!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь