«Аерокондиційований жах» Генрі Міллера: кращі цитати

Якщо нема фізичної можливості відправитися в дорогу, можна пережити таку подорож в уяві.

Новий світ не створити всього лише стараннями забути про старий. Новий світ створюється новим духом і новими цінностями.

Наш світ – світ речей. Він складається з комфорту і розкоші або з бажання досягти комфорту та розкоші. Чого ми найбільше боїмося перед обличчям близької катастрофи, так це того, що нам доведеться відмовитися від наших брязкалець, наших технічних новинок, від всіх цих маленьких зручностей, без яких нам стане жахливо некомфортно.

Давайте любити землю ревно та щиро. Давайте перестанемо вбивати один одного. Земля не скотський загін і не в’язниця. Земля – це рай, єдиний, який ми коли-небудь пізнаємо. Ми зрозуміємо це в той самий момент, коли відкриються наші очі. Нам не треба будувати Рай – Рай вже є. Ми тільки маємо навчитися жити в ньому. А людина з каменем за пазухою, з пістолетом в кишені, людина-вбивця ніколи не зможе розпізнати Рай, навіть якщо їй його покажуть.

Є дві речі в світі, до яких прагнуть всі люди, але мало хто досягає, тому що ці речі лежать в області духовного, – здоров’я і свобода.

Музика – прекрасний наркотик, якщо тільки не сприймати його надто серйозно.

Якщо ви якось уявляєте собі майбутнє, знайте, що таким воно в один прекрасний день і постане перед вами. Мрії збуваються. Вони – то і є справжній сенс реальності.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь