Топ 10 кращих еротичних книг світу


Літературна еротика або т. з. любовні романи популярні в наш час не менше, ніж сто і більше років тому. Романтичні еротичні романи зовсім не новинка сучасної літератури, тому ми пропонуємо Вам ознайомитися з нашою підбіркою найкращих еротичних книг для дорослих, які здобули популярність в усьому світі.

Володимир Набоков «Лоліта»

Володимир Набоков «Лоліта»

Один з найкращих еротичних романів другої половини минулого століття, який є синтезом великої любові і незгасаючих пристрастей навколо неї. Ця книга – шедевр у своєму роді, який сьогодні захоплює багатьох любителів цього жанру. Головний герой, Гумберт, закохується у маленьку дванадцятирічну дівчинку Долорес (Лолу). Спершу почуття доволі платонічні, проте час, обставини та бажання Гумберта беруть верх у цій драматичній історії любові та ненависті.

Е. Л. Джеймс «П’ятдесят відтінків сірого»

Е. Л. Джеймс «П'ятдесят відтінків сірого»

Перша книга зі знаменитої трилогії авторки, яка принесла їй колосальний успіх, адже за три перших місяці на книжковому ринку продали більше 20 мільйонів її примірників. Рекомендуємо цю книгу пристрасним натурам, які зможуть цілком насолодитися її прочитанням. Тут йдеться про Анастейшу Стіл, скромну дівчину, яка випадково заводить знайомство з мільйонером Крістіаном Греєм. Далі відкриється маленька таємниця захоплень Крістіана і все розгортатиметься в кращих традиціях БДСМ. За романом «П’ятдесят відтінків сірого» зняли однойменний фільм, який вийде на екранах кінотеатрів зимою 2015 року. Поки що офіційна дата прем’єри в Україні – 12 лютого 2015 року.

Полін Реаж (Домінік Орі) «Історія О»

Полін Реаж (Домінік Орі) «Історія О»

Один з найбільш відомих написаних на сьогоднішній день еротичних романів, який вперше був опублікований ще в 1954 році. Також це один з найпопулярніших садомазо романів, який написала французька письменниця Анна Декла під псевдонімом Домінік Орі для свого коханого. Історія була екранізована в 1975 році великим майстром еротичного кіно Жюстом Жакеном. Рене відвозить свою дівчину в таємничий замок, де вона стає рабинею для втілення всіх бажань не лише свого коханого, але і його друзів. Дівчина там на добровільних засадах, тому її утримує у в’язниці лише безмежне кохання до Рене.

Еріка Йонг «Я не боюся літати» («Страх польоту»)

Еріка Йонг «Я не боюся літати» («Страх польоту»)

Класичний еротичний роман, який в 2006 році був включений журналом «Playboy» в список найсексуальніших книг за всю історію людства. Історія про те, як не боятися бути собою і вільно розпоряджатися своїми бажаннями, не зважаючи ні на що.

П’єр Шодерло де Лакло «Небезпечні зв’язки»

П'єр Шодерло де Лакло «Небезпечні зв'язки»

Кращий французький роман XVIII століття, якому на сьогоднішній день вже більше 230 років. Зі сторінок книги можна дізнатися про взаємини французьких аристократів, небезпечних інтригах, які вони плетуть за спиною один в одного, і звичайно, про палку любов, яка перемагає будь-яке зло на своєму шляху.

Генрі Міллер «Тропік Рака»

Генрі Міллер «Тропік Рака»

Відверта автобіографічна книга американського письменника, яка розповідає про пригоди автора, його багатий сексуальний досвід у філософській інтерпретації. Цей твір написано від першої особи. «Тропік рака» входить в список 100 кращих англомовних романів ХХ століття за версією відомого сучасного журналу «Time». Сюжет цієї книги не вкладається у стандартні слова – тут почуття, багато пригод, мандрівки Парижем 30-х років, сексуальні походеньки Міллера, а ще багато-багато роздумів про життя в цілому.

Паскаль Брюкнер «Гіркий місяць»

Паскаль Брюкнер «Гіркий місяць»

Найталановитіша і найскандальніша книга сучасного французького письменника Паскаля Брюкнера, популярність якої зросла в рази після її екранізації в 1992 році Романом Поланскі. Вона до межі відверта, болюча, але в той же час пристрасна. У романі висвітлена драматична історія взаємовідносин пари закоханих з нотками завуальованої, а місцями і відвертої жорстокості.

Девід Герберт Лоуренс «Коханець леді Чаттерлей»

Девід Герберт Лоуренс «Коханець леді Чаттерлей»

Багаторазово екранізований роман першої половини ХХ століття, який пропонує читачеві стати свідком з’ясування відносин у любовному трикутнику, а також відвертих сексуальних сцен і багатьох тонких психологічних деталей. Цікавим фактом є те, що ця книга до 1960 року була заборонена у Великобританії.

Еммануель Арсан «Еммануель»

Еммануель Арсан «Еммануель»

«Еммануель» – історія молодої француженки в Бангкоку, яка, не дивлячись на своє високе положення в суспільстві і присутність всіх благ у житті, вирішила урізноманітнити сексуальне життя і внести в нього багато нового і екзотичного. За мотивами цієї книги був знятий однойменний фільм, який відразу ж завоював високі рейтинги у всьому світі.

Джон Клеланд «Фанні Хілл. Мемуари жінки для утіх»

Джон Клеланд «Фанні Хілл. Мемуари жінки для утіх»

Відверта і смілива книга середини XVIII століття, яка була заборонена в США впродовж більше 200 років. На її сторінках проста дівчина із провінції розповідає про свої незліченні пригоди в Лондоні у дорогому борделі, куди вона випадково влаштувалася працювати. Також тут йдеться про справжнє кохання, яке все ж таки змогла відшукати юна англійка.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь