Топ 10 найромантичніших книг до дня Святого Валентина

День Святого Валентина уже зовсім скоро. Якщо ваш коханий чи кохана обожнює проводити свій вільний (і не зовсім) час за прочитанням книг, без сумніву, вам пора навідатися у найближчу книгарню для купівлі красивої романтичної книги.

Одною із найкращих книг минулого року для закоханих, буде прекрасно ілюстрована книга Видавництва Старого Лева:

“Шоколадні вірші про кохання” . Цією книгою ви зможете красномовно передати свої почуття словами відомих сучасних поетів. Плюси книги – підійде як для хлопця, так і для дівчини. Також тішить прекрасне видання і купа приємних теплих малюнків. Вони будуть зігрівати серце вашої коханої половинки навіть тоді, коли ви не зможете бути поруч.

Для тих, хто віддає перевагу класиці жанру можуть підійти наступні книги:

Трумен Капоте “Сніданок у Тіффані” – чарівна романтична історія про дівчину, яка насправді глибоко зневірена в коханні. Чи вдасться комусь повернути її почуття – ви дізнаєтеся тільки в кінці цієї зворушливої історії.

Емілі Бронте “Грозовий перевал” – історія життя кількох поколінь, які об’єднує не лише спільне коріння, але й величезна любов, якій не змогли стати не заваді ні люди, ні час, ні смерть.

Шарлотта Борнте “Джейн Ейр” – сувора англійська казка про тендітну дівчину на ім’я Джен. Її життя якої справжнє випробування ще з дитинства. Надією на щастя стає кохання до містера Рочестера, мудрого і набагато старшого за неї чоловіка. Проте в його житті, крім шаленого кохання до Джен, є свої таємниці.

Збірки поезії. Звичайно, книга улюбленого автора вашої коханої людини буде найдоречнішим подарунком, але якщо ви просто не уявляєте, на чому зупинити свій вибір, можете схилити свій вибір до Вільяма Шекспіра, Федіра Тютчева чи сучасних збірок авторів, наприклад Юрія Покальчука “Не наступайте на любов…”

Якщо ви бажаєте зробити екзотичний подарунок коханій людині, завжди можна придбати древньоіндійський трактат, який не є просто зібранням «веселих картинок», а твором про стосунки, який цікаво почитати буде кожній освіченій людині:

Кама сутра. Плюс книги: існує у багатьох, а тому числі, подарункових виданнях. Підходить для кожного. Не даруйте цю книгу, якщо ви лише на початку розвитку ваших відносин, вас можуть не так зрозуміти або ж якщо ваша вікова категорія до 18 років.

Чудовим подарунком до Дня Всіх Закоханих стане відомий бестселер Джона Грея, який варто почитати кожній людині, яка перебуває у відносинах або ж дуже цього хоче. Тут можна знайти поради, як вести себе з протилежною статтю, також дано адекватне пояснення, чому жінки і чоловіки різні і як саме це проявляється в різних життєвих ситуаціях.

Джон Грей “Чоловіки з Марсу, жінки – з Венери”.

Френсіс Скотт Фіцджеральд “Великий Гетсбі”. Фільм з Леонардо Ді Капріо, який наробив шуму минулого року, є однією із багатьох екранізацій цього видатного твору. Якщо ваша половинка сприйняла на ура цей фільм, можливо, їй або йому буде приємно перечитати і книгу, яка написана вишукано і читається на одному диханні.

Мірча Кертереску “За що ми любимо жінок” – шедевральний твір сучасного румунського письменника, який не залишить байдужою вашу кохану. Хто ж проти почитати книгу, де автор розповідає за що ж чоловіки шаленіють від жінок.

Також для подарунку в цей день підійде практично будь-яка книга Анни Гавальди, Януша Леона Вишневського, Джейн Остін.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь