«007 Спектр»: Рецензія на фільм про Джеймса Бонда

Чергова частина «Бондіани» була в прокаті впродовж всього місяця листопада. І хоча це один із наймасовіших і найграндіозніших фільмів у кінотеатрах кінця осені 2015 року, проте до дійсно класної захопливої кінострічці «Спектр», якщо бути чесним, далеко.

Але спершу про класні моменти у перегляді фільму:

Події відбуваються у багатьох містах, що доволі цікаво для глядача, який заворожено спостерігає за швидкими переміщеннями Бонда.

Динамічні сцени із погонею на гвинтокрилах, літаках, машинах різних марок – вражаюче видовище для любителів жанру.

Жінки Бонда – шикарні, одна рокова жінка Моніка Белуччі варта тисячі слів, хоча головне місце у кінокартині все ж за чарівною блондинкою Леєю Сейду.

моника белуччи

Окремо хочеться згадати початок фільму і мексиканський карнавал – сцени у день Мертвих у Мехіко додають «Бондіані» особливого шарму.

Тепер про те, що під час перегляду не сподобалося:

Деніел Крейг в ролі Джеймса Бонда – це зовсім не те, що хочеться побачити на екранах в такому фільмі. Розумію, що актор грає безстрашного секретного агента, але де ж емоції, де гра? Звісно, може й когось приваблює повна чоловіча незворушність, але доля харизми і привабливості головного героя «Бондіани» і фільм стало б куди цікавіше дивитися…

Також, як не крути, а кінокартина далека від пригодницького жанру, адже передбачуваність могла б стати її другою назвою. Коли приблизно знаєш, чого очікувати, стає нудно дивитися двохгодинний фільм і мимоволі однократне позіхання переростає у тотальну сонливість до кінця сеансу, навіть у ніби найнапруженіші його моменти.

Безумовно, у новій частині «Бондіани» є цікаві моменти, проте сам фільм не вирізняється нічим оригінальним – середньостатистичний пригодницький бойовик/триллер, про який ви після перегляду майже одразу забудете. Це хороше розважальне кіно для перегляду на вихідних із друзями.

Фільм «Агент 007: Спектр» заслуговує 6 балів з 10-ти.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь