10 найвідоміших фільмів з Мерилін Монро

1. Молодшою себе і не відчуєш / As Young as You Feel (1951)

Молодшою себе і не відчуєш

Комедійний фільм про 65-ти річного Джона Ходжеса, якого відправили у відставку. Однак обставини складаються таким чином, що він повертається на свій старий завод із перевіркою. Президент Мак-Кінглі, який власне, і відправив Джона у відставку, жахливо переживає. Його секретарка Гаррієта старається заспокоїти директора, проте все не так просто…

2. Ми не одружені / We’re Not Married (1952)

Ми не одружені

Історія про п’ять сімейних пар, які вже цілих тридцять місяців живуть щасливим подружнім життям. Проте з’ясовується, що сталася прикра юридична помилка і фактично стосунки цих людей офіційно не зареєстровані. Кожна пара отримує листа із поясненням ситуації і всі реагують дуже по-різному на звістку того, що вони не одружені.

3. Мавпячі зайняття / Monkey Business (1952)

Мавпячі зайняття

Знаменитий вчений хімік працює над формулою еліксира молодості. У якості піддослідних тварин він використовує мавп. Одна із лабораторних мавпочок втекла з клітки і встигла напакостити – вона змішала різні хімічні препарати та вилила їх у звичайнісінький термос. Доктор разом зі своєю дружиною випадково випили із термоса і тепер по відчуттях вони стали знову наче підлітки.

4. Як вийти заміж за мільйонера / How to Marry a Millionaire (1953)

Як вийти заміж за мільйонера

Три нью-йоркські дівчини шукають собі чоловіків-мільйонерів. Для цього вони знімають шикарну квартиру в елітному районі міста та будуть великі плани. Три місяці збігають безслідно, а на шляху дівчат все не зустрічаються гідні уваги багачі. Три подруги зустрічають кавалерів, та чи виявляться чоловіки саме тими героями, на яких чекають дівчата?

5. Джентльмени надають перевагу білявкам / Gentlemen Prefer Blondes (1953)

Gentlemen Prefer Blondes 1953

Весела комедія про двох дівчат, співачок і танцівниць, – Лорелай та Дороті, які їдуть на гастролі в Париж. Вони й не підозрюють, що за кожним їхнім рухом стежить приватний детектив, якого найняв батько жениха Лорелай.

Головні ролі у фільмі зіграли чарівні секс-символи 50-х – Джейн Расселл та Мерилін Монро.

6. Сверблячка сьомого року / The Seven Year Itch (1955)

Сверблячка сьомого року

Річард Шерман одружений ось уже сім років, у нього є маленький син. Влітку чоловік відправляє свою сім’ю за місто на канікули. Голова сімейства живе самотньо, поки по сусідству не поселяється красуня-блондинка, яка не проти подружитися із новими людьми. Річард запрошує дівчину до себе в квартиру і з того моменту в його голові борються дві протилежності – завоювання серця красуні та принизлива сцена зради, в якій його викриває дружина.

7. Автобусна зупинка / Bus Stop (1956)

Автобусна зупинка

Ковбой Бо завжди звик достягати того, чого хоче. Проте на цей раз він захотів привернути увагу дівчини Шері, якій зовсім не до душі грубість хлопця. Вона тікає від нав’язливого кавалера, сівши у перший автобус, який їхав геть із міста, але Бо далі переслідує її.

Автобус зупиняється біля придорожнього кафе і всі пасажири мусять провести тут ніч, адже дороги замело снігом. Чи зможе Бо зрозуміти свої помилки і по-справжньому зацікавити Шері?

8. Принц і танцівниця / The Prince and the Showgirl (1957)

Принц і танцівниця

Події фільму відбуваються у Лондоні на початку минулого століття. Головна подія Англії – коронація нового короля, на яку було запрошено багато гостей, в тому числі принца-регента королівства Карпатія, Чарльза. Принц інкогніто відвідує кабаре «Коконатс», де йому сподобалася красива хористка Елсі.

9. У джазі тільки дівчата / Like it Hot (1959)

У джазі тільки дівчата

Чикагські музиканти Джо і Джеррі випадково стали свідками бандитської перестрілки, тому вони переодягаються жінками та втікають поїздом у Флориду. Новоспечені Джозефіна і Дафна стають учасницями інструментальної джаз-групи. Історія набирає обертів…

10. Займемося коханням / Let’s Make Love (1960)

Займемося коханням

Жан-Марк Клеман – мілліардер, який має сімейний бізнес і вирізняється винятковою привабливістю.

Клеману доповіли, що його образ мають спародіювати в гумористичній виставі. Чоловік вирішив дізнатися наперед, про що йдеться в спектаклі, тому прийшов на одну з репетицій. Там він зустрічає красуню Аманду та закохується в неї. Щоб не злякати дівчину, він прикидається бідним актором та починає добиватися її прихильності.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь