100 найкращих фільмів 2016 року: кращі біографічні фільми про відомих людей

У 2016 році вийде багато біографічних фільмів про видатних людей нашого часу, які досягли висот у своїх професіях, їхні історії життя стали прекрасним прикладом для натхнення та мотивації багатьох наступних поколінь. У підбірці фільми про мільярдерів, бізнесменів, художників, поетів, футболістів, фотографів та мандрівників.

Засновник / The Founder

Засновник

Фільм присвячений Рею Кроку – одному із найвідоміших людей сьогодення, мільйонеру та інвестору. Він створив найпопулярнішу в світі мережу ресторанів швидкого харчування – McDonald`s.

Неруда / Neruda

Неруда

Біографічний фільм/драма про одного з найкращих поетів Чилі – Рікардо Басоальто, який творив під псевдонімом Пабло Неруда. Режисером кінострічки став інший відомий чилієць, тезка Неруди, – Пабло Ларраін.

Далі / Dali

Дали

Саймон Вест представляє біографічний фільм про відомого каталонця, художника-сюрреаліста, Сальвадора Далі. Кінострічка буде присвячена періоду життя Далі, який він провів в Америці.

В головній ролі Антоніо Бандерас.

33 дні / 33 días

33 дни

Біографічний фільм/драма від іспанського кінорежисера Карлоса Суара з Гвінет Пелтроу та Антоніо Бандерасом в головних ролях.

Пабло Пікассо – один із найвідоміших художників ХХ століття, а його картина «Герніка» – шедевр, який бачили мільярди людей. У цьому фільмі вам розкажуть історію створення цієї картини, емоційний стан та творчий процес художника Пікассо під час її написання.

Летючий кінь / Flying Horse

літаючий кінь

Біографічний фільм від британського кінорежисера Ґері Олдмена з Бенедиктом Камбербетчом в головній ролі.

Кінострічка розповідає історію Едварда Мейбріджа, знаменитого фотографа другої половини ХХ століття, який вивчав динаміку у фотографії, як вона проявляє себе на плівці та звісно, знімав динамічні фото.

Одіссей / L’odyssée

жак ив кусто

Французький біографічний фільм від режисера Жерома Саллі з Ламбертом Вільсоном і Одрі Тоту в головних ролях.

Жак-Ів Кусто був видатною людиною – великим дослідником океану, режисером, фотографом, письменником… Це історія його життя і пригод.

Пеле / Pelé: Birth of a Legend

пеле

Фільм про зірку бразильського футболу, який сам пробився у світ спорту та став там живою легендою.

Популярність до Пеле прийшла тільки завдяки його залізній волі, впевненості у своїх силах та бажанні жити краще. Це чудова мотиваційна історія, яку варто переглянути спортсменам, футболістам, початківцям, а також всім людям, які мало вірять у свої сили.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь