Кінопрем’єри літа: 5 кращих фільмів серпня 2015 року

Серпень 2015 року буде гарячим місяцем кінопрем’єр – на глядачів чекає маса бойовиків, пригодницьких детективів, трилерів, фантастичних екшенів та моторошних фільмів жахів.

Подарунок / The Gift

Детективний трилер з Джоелом Едґертоном, Джейсоном Бейтманом та Ребеккою Голл у головних ролях.

В житті Саймона було все ідеально – улюблена робота, молода красуня-дружина Робін, затишний дім. Але корективи вносить його однокласник Гордо, з яким вони колись були хорошими приятелями. Будні молодят переповнює присутність Гордо, який все більше їм нав’язується. Спільні страшні секрети з минулого однокласників стають перепоною для щастя Саймона та його дружини.

Темні таємниці / Dark Places

Детективна драма від французького режисера Жіля Паке-Бреннера з Шарліз Терон у головній ролі.

Ліббі Дей – сирота, сім’ю якої вбили двадцять чотири роки тому. У тій страшній трагедії не стало її матері та двох сестер, а винним визнали її старшого брата Бена Дея. Вже в дорослому віці Ліббі вирішила відновити слідство, щоб точно для себе вияснити, що ж сталося тієї страшної ночі. Чи готова дівчина дізнатися всі темні таємниці, які ховаються під маскою розв’язаної справи?

Місія неможлива: Нація ізгоїв / Mission: Impossible – Rogue Nation

Пригодницький бойовик від режисера Крістофера МакКуоррі з Томом Крузом, Джеремі Реннером та Саймоном Пеггом у головним ролях.

Організацію, в якій працював Ітак Хант розпустили, проте його команда стикається з іншими спецагентами, які належать до т.з. Синдикату. Ця «нація ізгоїв» хоче навести у світі свій порядок і планує серію терактів. Команда Ітана об’єднується із британським спецагентом Ілсою Фауст для виконання неможливої місії, проте кожного із них може переманити на свою сторону Синдикат…

Агенти А.Н.К.Л. / The Man from U.N.C.L.E.

Комедійний пригодницький бойовик від британського режисера Гая Річі.

Головні герої фільму, Наполеон Соло та Ілья Курякін, – агенти міжнародної організації U.N.C.L.E. (United Network Command for Law and Enforcement), які борються зі злочинним угрупуванням «T.H.R.U.S.H.» (Technological Hierarchy for the Removal of Undesirables and the Subjugation of Humanity). Якщо говорити просто, то це суперництво Дядьків проти Дроздів.

До речі, Том Круз був запрошений зіграти роль Наполеона Соло, проте той відмовився, оскільки був зосереджений на роботі над п’ятою частиною «Місія неможлива».

Фантастична четвірка / Fantastic Four

Фантастичний пригодницький бойовик від молодого режисера Джошуа Транка.

Четверо молодих астронавтів здійснили авантюрну подорож в паралельний вимір, щоб дослідити аномальні хвилі космічної енергії. Після повернення додому в кожному з них з’явилися надприродні здібності, які змінили їхнє життя назавжди.

У головних ролях знялися Майлз Теллер, Майкл Б. Джордан, Кейт Мара та Джеймі Белл.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь