5 кращих фільмів березня 2015 року

Нові весняні прем’єри фільмів 2015 року радують глядачів різноманіттям. Сходити в кіно в березні можна на оригінальні мультфільми, напружені трилери або ж цікаві фантастичні фільми.

Попелюшка / Cinderella

Добре відома з дитинства історія про Попелюшку на сучасний манер. Батько Елли, після смерті своєї дружини, одружується знову і приводить в дім мачуху леді Тремейн та її двох дочок – Анастасію та Дрізеллу. Елла із хазяйки дому перетворюється на служницю, яку дражнять її зведені сестри та називають Попелюшкою. Проте все змінить знайомство із красивим принцом та допомога феї-хресної.

Прем’єра в Україні: 12 березня 2015 року.

Робот Чаппі / Chappie

Фантастичний бойовик від режисера Ніла Бломкампа.

Чаппі – перший робот, який вміє відчувати та думати. Він – унікальна машина зі штучним інтелектом, який мов дитина вчиться жити у нашому світі та формує уявлення про нього крізь призму світосприйняття свого оточення.

Прем’єра в Україні: 12 березня 2015 року.

Нарешті вдома / Home

Фантастичний пригодницький мультфільм від режисера Тіма Джонсона.

Раса інопланетян Був захопила Землю та одразу ж зайнялася її активним заселенням та реорганізацією. Надія планети – маленька дівчинка Дяка та вигнанець з роду інопланетних створінь Ох, які і стануть головними героями цієї історії.

Прем’єра в Україні: 19 березня 2015 року.

Дивергент, розділ 2: Інсургент / Insurgent

Фантастичний трилер від німецького режисера Роберта Швентке, друга частина майбутньої трилогії-антиутопії.

Тріс, головна героїня фільму, має знайти спосіб боротьби із системою, яка загрожує їй та її близьким. Нові пригоди безстрашної дівчини, її коханого Тобіаса та їхніх друзів. Чи зможуть вони побороти суспільні норми, закладені владою, не загубити себе і вірити у краще майбутнє?

Прем’єра в Україні: 19 березня 2015 року.

Баранчик Шон / Shaun the Sheep Movie

Комедійний пригодницький мультфільм від режисера Марка Бертона.

Хазяїн маленької вівцеферми потрапляє у велике місто, а тим часом стадо його овець та чолі з баранчиком Шоном хвилюються за чоловіка та вирішують повернути господаря. Вони маскуються під людей та їдуть у велике місто, організувавши таким чином неймовірно веселу пригоду у своєму житті.

Прем’єра в Україні: 26 березня 2015 року.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь