5 кращих фільмів вересня 2015

Той, що біжить лабіринтом: Випробування вогнем / Maze Runner: The Scorch Trials

Друга частина фантастичного бойовика/трилера – «Той, що біжить лабіринтом». Про першу частину читаємо тут.

Лабіринт Томас, Тереза та інші їхні друзі пройшли успішно, проте довго відпочивати їм не довелося… Цього разу друзі повинні пройти випробування вогнем розжареної пустелі та зустрітися із небезпечними мешканцями цих країв – заражених невиліковною хворобою, поведінку яких неможливо спрогнозувати.

Стажер / The Intern

Комедійний фільм від американського режисера Ненсі Маєрс з Енн Гетевей та Робертом де Ніро у головних ролях.

Семидесятирічний Бен Уіттакер вирішив, що поважний вік – не привід сидіти вдома чи гуляти з іншими представниками старшого покоління у парках. Він влаштувався стажером на сайт моди, керівником якого є приголомшлива жінка Джулія Остін.

Еверест / Everest

Пригодницький трилер/драма від ісландського режисера Балтасара Кормакура.

Стати підкорювачем Евересту, найвищої та найбільш неприступної вершини нашої планети, – мрія багатьох професійних скелелазів. Роб Холл давно хотів підкорити цю гору і йому нарешті випав такий шанс. Він зібрав команду із кращих альпіністів, які стануть його супутниками в дорозі. Проте чи зможуть вони підкорити найсуворішу вершину світу?

Любити ніколи не пізно / Ricki and the Flash

Музична комедійна драма з Меріл Стріп у головній ролі.

Екстравагантна рок-співачка повертається додому, до колишнього чоловіка та дітей, щоб вирішити деякі сімейні проблеми. Чим довше жінка затримується вдома, тим більше виявляється проблем, про які вона навіть не здогадувалася…

Кутіс / Cooties

Комедійний фільм жахів з елементами фантастики, у якому Елейджа Вуд зіграв головну роль.

Життя у приватній закритій школі протікало повільно текло до моменту, поки у ній не з’явився страшний зомбі-вірус. Красиві маленькі дітки перетворилися на зомбі, які хочуть з’їсти своїх улюблених вчителів та однокласників. Хто виживе у цій сутичці?

Фільм «Кутіс» можуть переглядати особи, старші 18 років.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь