Кращі фільми лютого 2015

Піднесення Юпітер / Jupiter Ascending

Фантастичний пригодницький бойовик від режисерів Енді та Лани Вачовські з Мілою Куніс у головній ролі.

Коли народилася Юпітер Джонс, всі знаки віщували дівчинці великі звершення. Проте Юпітер вже виросла, а всі її подвиги – це щоденне прибирання туалетів. Тільки після того, як дівчина зустрічає молодого хлопця Кейна, її життя змінюється і вона усвідомлює своє призначення.

Прем’єра в Україні: 5 лютого 2015 року.

Гра в імітацію / The Imitation Game

Під час Другої світової війни англійському математику та логіку Алану Тьюрінгу доручили зламати код Enigma. У головних ролях знялися Бенедикт Камбербетч та Кіра Найтлі.

Прем’єра в Україні: 5 лютого 2015 року.

Неискореним / Unbroken

Воєнна драма від режисера Анджеліни Джолі, яка знята за реальними подіями. Американець Луї Замперіні брав участь в Олімпійських іграх у Берліні в 1936 році. Хоча спортсмен не переміг, він сподобався Гітлеру і був запрошений до ложі диктатора. Невдовзі Замперіні був відправлений на фронт і його спортивна кар’єра закінчилася, проте справжнє життя героя тільки розпочалося.

Прем’єра в Україні: 5 лютого 2015 року.

П’ятдесят відтінків сірого / Fifty Shades of Grey

Скромна студентка, на ім’я Анастейша Стіл, повинна взяти інтерв’ю у харизматичного красунчика Крістіана Грея, який до того ж є мільярдером, на прохання своєї близької подруги Кейт. Розмова з Крістіаном не проходить гладко, тому дівчина щиро дивується, коли вони знову зустрічаються у магазині, де вона підпрацьовує. Фільм знятий за популярним однойменним романом Еріки Леонард Джеймс.

Прем’єра в Україні: 12 лютого 2015 року.

Kingsman: Таємна служба / Kingsman: The Secret Service

Джері – молодий хлопець, колишній морський піхотинець та людина з високим рівнем інтелекту, проте зараз він звичайний дрібний злочинець. Одного разу хлопець знайомиться з Гаррі Хартом, другом свого батька. Містер Хартон вирішив допомогти юнаку та розказав йому про секретну незалежну організацію, у яку він допоможе потрапити хлопцю. Чи скористається Джері своїм шансом?

Прем’єра в Україні: 12 лютого 2015 року.

Книга життя / The Book of Life

Довгоочікуваний анімаційний мультфільм мексиканського режисера Хорхе Р. Гутьєрреса, який був презентований у всьому світі ще 3 жовтня 2014 року, проте на екранах українських кінотеатрів вийде тільки цього місяця. Ви станете свідком романтичної історії кохання, яка відбулася в період святкування Дня мертвих у Мексиці.

Прем’єра в Україні: 26 лютого 2015 року.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь