Кращі фільми липня 2015 року

Посіпаки / The Minions

Нарешті на великий екран вийде довгоочікуваний мультфільм про посіпак – маленьких жовтих створінь, знайомих усім з іншого мультика – «Нікчемний я», де вони допомагали суперзлочинцю на ім’я Ґру.

Цього разу глядачі дізнаються історію посіпак, яким було їхнє минуле, як вони раніше жили та чим займалися. Звісно, буде багато пригод, веселощів та приємних вражень від перегляду.

Людина – мураха / Ant Man

Фантастичний бойовик від режисера Пейтона Ріда, відомого також за фільмами «Завжди говорити «ТАК», «Розлучення по-американськи» та серіалу «Новенька».

Колишній шахрай Скотт Ленг повинен стати героєм, адже тепер у нього є надзвичайні здібності – зменшення тіла до розмірів комахи та неймовірна сила. Скотту буде допомагати доктор Хенк Пім, який власне придумав унікальний костюм людини-мурахи.

У головних ролях Пол Радд та Джуді Грід.

Пікселі / Pixels

Фантастичний бойовик/комедія від американця Кріса Коламбуса, найвідомішими режисерськими роботами якого на цей момент є «Прислуга», «Гаррі Поттер та в’язень Азкабану» та «Двохсотлітня людина».

Сюжет фільму доволі простий – кілька десятиліть тому у космос була відправлена капсула із найвидатнішими здобутками людства, серед яких помістили і популярні у вісімдесятих комп’ютерні ігри. У наш час Землю атакують інопланетяни, які озброїлися образами з цих ігор. Тепер ретроігромани мають виступити проти своїх улюбленців, таких, наприклад, як Donkey Kong і Pac-Man та врятувати рідну планету від нашестя пікселів.

Не в собі / Self/less

Фантастичний трилер/детектив від режисера Тарсема Сінгха.

Майбутнє принесло для людей не тільки штучний інтелект та численні цифрові технології – стала доступною також вічна молодість. За допомогою методу генної інженерії можна отримати нове тіло, проте сама процедура дуже дорога та доступна обраним. Один старий бізнесмен вирішив прожити ще одне життя і погодився на операцію. Але після того, як чоловік отримав всі переваги молодого тіла, він зрозумів таємницю, яка ховалася за його дорожезним вкладенням.

У головних ролях Бен Кінгслі та Раян Рейнолдс.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь