Кращі романтичні комедії 2015 року

Ми вибрали найкращі романтичні комедії 2015 року, які вам буде приємно і весело подивитися з коханою людиною або друзями.

З 5 до 7 / 5 to 7

З 5 до 7

Романтична мелодрама / комедія про бурхливий роман молодого письменника і прекрасної дружини французького дипломата. Місце їхньої зустрічі – Нью Йорк, а час – щодня з пятої до сьомої вечора.

Маленька смерть / The Little Death

Маленька смерть

Комедійний фільм від режисера Джошуа Лосона.

В основі сюжету – взаємини декількох закоханих пар. У всіх пар є свої проблеми, але у взаємовідносинах їх усіх панує любов і бажання бачити кохану людину щасливою. Фільм про любов, секс, відносини та багато іншого…

Любити ніколи не пізно / Ricki and the Flash

Любити ніколи не пізно

Музична комедійна драма з Меріл Стріп у головній ролі.

Екстравагантна рок-співачка повертається додому, де її чекає колишній чоловік та діти, щоб розібратися в наболілих сімейних проблемах. Чим довше жінка затримується вдома, тим більше виявляється проблем, про які вона навіть не підозрювала…

Лобстер / The Lobster

Лобстер

Арт-хаусний фільм грецького режисера Йоргоса Лантімоса. У головних ролях: Колін Фаррел, Рейчел Вайс, Джессіка Барден, Олівія Колман.

Тут описана історія кохання майбутнього, коли бути самотнім забороняється. Всіх одинаків ловлять і відправляють в готель, де вони за 45 днів повинні знайти свою половинку. Але є одна умова – якщо цього не станеться, то їх перетворять на тварин і випустять жити в лісі.

Сюрприз / De Surprise

Сюрприз

Романтична комедія / мелодрама від режисера Майка ван Діма.

У майбутньому існує організація, з якою підписують угоди про «припинення» життя. Після підписання цього контракту випадково зустрілися мультимільйонер і одна молода приваблива жінка. Проблеми почалися, коли вони закохалися і побажали обнулення своїх контрактів.

Простачка / The DUFF

Простушка

Комедійна мелодрама від режисера Ері Сандел з Мей Уітман в головній ролі.

У школі кожен грає свою роль – комусь відводиться більш вигідне становище – качка, стерви, або ж менш затребуваних ролей – ботанів або простачок. Бянка виявилася простачкою, але дівчина зовсім не згодна з таким статусом, тому вона вирішує позбавиться його і до того ж закохати у себе першого красеня школи.

Дівчина без комплексів / Trainwreck

Дівчина без комплексів

Емі ще з дитинства зрозуміла, що серйозні стосунки – це нудно і в них немає ніяких гарантій. Тому в дорослому житті дівчина веде вільний спосіб життя і зустрічається з багатьма хлопцями. Але одного разу її відправляють до спортивного лікаря Арона, про якого Емі повинна написати статтю. Ця зустріч стане поворотною для них обох.

У головних ролях: Емі Шумер і Білл Хайдер.

Мій кращий роман / A Novel Romance

Мій кращий роман

Романтична мелодрама від режисера Марка Гріффіта.

Вся Америка полюбила книги одного молодого письменника, але ніхто не знає його справжню особистість, оскільки той пише під псевдонімом. Цей чоловік інкогніто приїжджає в маленьке містечко в пошуках натхнення і закохується в дівчину, яка пише рецензії на книги. Письменник вирішує не видавати себе і замовчує свою справжню професію.

План заміжжя / With This Ring

План заміжжя

Зінга Стюарт представляє комедійну драму про трьох подруг – Трісту, Вівіан і Амайю, які дали обіцянку вийти заміж протягом одного року.

У кожної жінки свої клопоти в житті – їх обтяжують колишні та теперішні хлопці, чоловіки, кохані. Чи вийде у всіх них вийти заміж?

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь