Діна Дурбін – легенда кіно 40-х

Діна ДурбінЧудова акторка, з творчістю якої я познайомилася лише цього року – геніальна жінка, яка прожила 91 рік і для більшості своїх фанатів буде асоціюватися з милою, двадцятирічною дівчинкою, яка співає так захопливо, що Вам перехоплює подих. На щастя, ніжний оперний голос – це не єдиний козир, яким володіла Діна. Красива обличчям і фігурою, мила і грайлива на вигляд, чарівна своєю акторською грою – ось якою була вона.

Діна Дурбін (справжнє ім’я Една Мей Дурбін) народилася 4 грудня 1921 року. Батьківщиною майбутньої зірки Голлівуду стала Канада, проте сім’я за два роки після народження дівчинки переїхала в США. Ще до того як стати актрисою, маленька канадка обожнювала співати і їй це без проблем вдавалося, можливо, саме це з часом посприяло у її роботі. З майбутньою кар’єрою у Діни почало прояснюватися вже у чотирнадцять років, коли був підписаний перший у її житті контракт із серйозною кіностудією MGM.

Далі все як у казці втілювалося у її житті за щасливим сценарієм – зйомки в популярних фільмах, світове визнання, премії, серед яких – молодіжний «Оскар» у 1938 році, заміжжя, здавалося б, мрії збуваються. То було трохи більше, ніж золоте десятиліття Діни – цілих дванадцять років зйомок і неймовірних успіхів протягом 1936-1948 років. Романтичні комедії, мюзикли, мелодрами 40-х років минулого століття неможливо уявити без милого обличчя та ангельського голосу цієї дівчини.

Діна Дурбін

Але все хороше, як відомо, має властивість закінчуватися: 1948 і 1949 роки стали переломними у житті Діни Дурбін. Розірвання стосунків зі студією, яку своєю першою роллю врятувала кіноактриса, за фактом того, що вона вже не підходить на ролі молоденьких дівчаток-підлітків, які так любили глядачі, розлучення із чоловіком, прощання із кінематографом назавжди.

З того часу Діна більше ніколи не зніматиметься і житиме зі своїм другим чоловіком-режисером у Франції, як звичайна людина, практично не даючи інтерв’ю, виховуючи дітей та займаючись домашніми справами. Цей шлях вона вибрала сама після нищівного удару долі, про який ми розповіли вище.

Проте Діна Дурбін залишиться завжди юною прекрасною дівчиною у фільмах, де вона встигла знятися та й у серцях мільйонів шанувальників. Її назавжди запам’ятають такою ж неперевершеною як у її найкращих фільмах: «Три милі дівчини» (1936), «Сто чоловіків та одна дівчина» (1937), «Той самий вік» (1938), «Все почалося з Єви» (1941), «Дивовижна місіс Холлідей» (1943) і т.д.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь