Рецензія на фільм «Фантастичні звірі та де їх шукати»

Фільм-новинка листопада 2016 року, який з’явився в українському прокаті трохи більше тижня тому вже встиг завоювати серця мільйонів своїх глядачів в Україні та по всьому світу. Фільм, який знаходиться у трійці лідерів в Україні за касовими зборами в кінотеатрах. Невже ще не всі ваші друзі говорять про цю фантастичну кінострічку?

Головний герой епопеї – британець Ньют Скамандер приїжджає в Америку з чарівною валізою, яка є домом для безлічі фантастичних звірів. Звісно, не обходиться без маглів, яких в Америці називають нечаклами. З одним із таких добродушних нечаклів Ньют випадково обмінюється валізами, а із неї потім втікає кілька магічних істот. Сюжет не такий простий як може здатися на перший погляд, крім того, що Ньют має зібрати всіх своїх тваринок-втікачів, на глядачів чекає багато сюрпризів, чарів, заворотів сюжету та магічних спецефектів, які додають фільму захопливих барв.

У кінострічці можна виділити кілька позитивних елементів:

фільм за романом Джоан Роулінг

По-перше, історія розгортається в Америці 20-років. Все це ретро, шикарний світ як з романів Френсіса Фітцджеральда частково присутній на екрані.

По-друге, насичений пригодницький сюжет. О так, фантастичні звірі на чолі зі своїм хазяїном Ньютом Скамандером не дадуть вам засумувати під час перегляду.

По-третє, нарешті ми знову поринаємо в чарівний світ, якого так не вистачало після закінчення останнього фільму про Гаррі Поттера. Ура магічній спільноті та анонсованим п’яти частинам франшизи «Фантастичних звірів».

По-четверте, тут багато спецефектів та крутих магічних створінь, які із дитячим захопленням розглядаєш. Ух, можна переглядати ще не раз, як і Поттера.

фантастичні звірі та де їх шукати

Цікаві факти: українською мовою можна прочитати книгу «Фантастичні звірі та де їх шукати», яка написана Джоан Роулінг. Фактично це підручник Ньюта Скамандера з описом чарівних створінь, яких він досліджував. Більше 80% прибутку від продажів книги Роулінг витратила на благочинність – допомогу дітям в різних країнах світу.

Хто ще не був в кіно та не бачив фільм «Фантастичні звірі та де їх шукати», дивіться трейлер, насолоджуйтеся і збирайтеся на сеанс.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь