«Він – дракон» – фільм про любов і не тільки

Почну із ламання своїх стереотипів – я не дивлюся російських фільмів, якось не складалося у мене з ними вже багато-багато років, за винятком деяких варіантів арт-хаусу. І от тут знайшла у рекомендаціях цей фільм з феєричною назвою – «Він – дракон».

Кінострічка вийшла у 2015 році. У головних ролях: Матвій Ликов і Марія Поєзжаєва. Режисер – росіянин Індар Джендубаєв. Знято за мотивами роману українських письменників-фантастів Марини та Сергія Дяченків «Ритуал».

він дракон

Коротко про сюжет: давним-давно був страшний ритуал дарування дівчат величезному драконові, який відносив їх далеко і більше про них ніхто не чув. Так тривало аж доки один закоханий юнак не знайшов лігво дракона і не вбив його. Події фільму відбувають зі кілька десятиліть після того, коли внук знаменитого драконоборця захотів одружитися на княжні Мирославі. Що буде далі – самі побачите.

Чим мені сподобався фільм?

он дракон

Дуже красива кінокартина – починаючи від добре підібраних акторів, закінчуючи зворушливими обрядовими піснями і цікавим старовинним одягом та прикрасами.

Зачіпає за живе – якщо ви емоційні, будете плакати добру половину фільму. А це вже величезний плюс – викликати потужні емоції сьогодні може далеко не кожна стрічка.

Піднімає багато питань, які важливо помітити, як от, вибір кохання у житті, супутника/супутниці, які будуть з нами на Землі, а може й ще десь, якщо вірите в це.

Якщо хочете побачити зворушливий, казковий та емоційний фільм, «Він – дракон», має вас зацікавити.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь