«Дика» : небезпечна пригода як спосіб відшукати шлях до себе

Дорога оновлює життя будь-якої людини. Чи то подорож літаком, поїздом, автомобілем, чи пішки – байдуже. Ефект один – навколо вас все змінюється з шаленою швидкістю і або ви робите висновки, і теж змінюєтеся, берете з подорожі те, для чого ви її затіяли, або ж втрачаєте час, марно його гаєте.

Шеріл Стрейд – головна героїня фільму «Дика», яка після важкого нервового зриву, розлучення з чоловіком та смерті матері, відправляється у похід, довжиною більше тисячі миль, щоб знову відшукати себе і сенс свого життя. Історія цієї жінки реальна – справжня Шеріл дійсно пережила самотужки колосальний досвід подорожі Америкою, яку не всі мандрівники долають з першого разу. Та сама Шеріл Стрейд засвітилася у фільмі на самому початку – це вона підвозить головну героїню на автозаправку.

дика, рецензія на фільм

Шеріл Стрейд

Для чого здалася така небезпечна і далека мандрівка цій жінці? З кінострічки ми дізнаємося її непросту долю, зриви, втому – такі стани подані спогадами в її голові. Чому людина зважується на шалений ризик? Бо потрібно вивітрити з розуму все зайве, згадати, хто ти насправді, побути з собою наодинці, а в гучному місті (навіть найтихішому селищі чи містечку), це часто важко зробити. Чомусь набагато легше виходить негатив, біль, погані спогади, коли є крапля самотності і безліч вільного часу, а тіло майже весь час зайняте тим, що йде вперед. У дорозі знаходиш себе заново…

Головну роль у фільмі зіграла чарівна білявка Різ Візерспун, яка заради реалістичності стрічки пішла на деякі жертви, наприклад, її величезний рюкзак був справжнім та важезним. Режисером кінострічки став канадський режисер Жан-Марк Валле.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь