Фільми про Марка Шагала

Марк ШагалМарк Шагал – відома персона в історії розвитку мистецтва ХХ століття, його внесок у розвиток авангардизму не може бути недооцінений. Для тих, хто цікавиться його творчістю, ми склали підбірку фільмів про цього знаменитого білорусько-французького художника.

«Шагал» – короткометражка 1963 року про Марка Шагала. Режисером фільму став Лауро Вентурі, його продюсером – Саймон Шиффрін. У 1964 році кінострічка виграла премію «Оскар» як кращий документальний короткометражний фільм.

«Світове мистецтво: Марк Шагал» – німецький документальний фільм 1985 року режисера Кіма Еванса.

«Шагал: Росії, ослам та іншим» – французький біографічний фільм 2003 року режисера Франсуа Леві-Кюенца. Філь був знятий до 120-ти річчя з нагоди дня народження Марка Шагала. Тривалість фільму – 52 хвилини.

«Епоха Марка Шагала» – чотирьохсерійний документальний фільм про Шагала від білоруського режисера Олега Лукашевича. Фільм був презентований у 2006 році.

«Марк Шагал: Мистецтво любові» – документальний телевізійний фільм режисера Михайла Мінкіна про Марка Шагала. Кінострічка знята у 2007 році.

«Страсті по Шагалу» – мультиплікаційний короткометражний фільм 2007 року російського режисера Андрія Мельникова. Він знятий за мотивами автобіографічної книги Марка Шагала з використанням його картин. Мультфільм триває 13 хв. 33 сек.

«Марк Шагал. Нереальна реальність» – документальний фільм 2012 року білоруського режисера Зої Котович, присвячений 125-ти річчю з дня народження Марка Шагала.

«Шагал-Малевич» – російський біографічний фільм 2013 року режисера Олександра Мітти про життя Марка Шагала та його відносини зі своєю дружиною – Беллою та другом Казимиром Малевичем. В прокаті з’явився третього квітня 2014 року.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь