Рецензія на фільм «Ідеаль» Фредеріка Бегбедера

Новий фільм 2016 року, «Ідеаль» знятий за романом відомого французького письменника Фредеріка Бегбедера, автора «99 франків», «Канікули в комі». В якості режисера виступив також Фредерік Бегдедер. У головних ролях в цій феєричній півторагодинній комедії знялися: Гаспар Пруст, Одрі Флеро, Джонатан Ламберт та інші. В Україні прем’єра фільму відбулася в квітні 2017 року. Перегляд даної комедії небажаний для осіб молодше вісімнадцяти років, оскільки в стрічці трапляється багато оголених тіл, алкоголю, наркотиків і нецензурної лексики.

Якщо ви читали роман цього француза, багато нюансів сюжету для вас будуть відомі, але все ж Бегдедер зумів додати до фільму ізюминку, деякі деталі, якими в книзі і не пахне. Хоча знаменитий «Сашаленд» звичайно залишив. Велика частина сюжету для вас повинна бути знайомою – наш друг модельний скаут Октав Паранго шукає чергову жертву, тобто дівчину для рекламної компанії відомого французького косметичного бренду і відправляється в російські містечка на пошуки нової юної довершеної особи. До цього Октав зумів нажити собі просто таки жахливу репутація серед слов’янських дівчат-моделей з багатьох міст – Москви, Новгорода, Санкт-Петербурга і т.д. Пошуки приводять веселого француза і його не менш ризиковану команду в чергову подорож Росією. У рекордні терміни Октав повинен знайти невинну ніжну дівчину і таки знаходить її, незважаючи на всі перешкоди. Але ось тут фільм починає бути по справжньому веселою комедією. Адже мсьє Паранґо знаходить п’ятнадцятирічну леді русалку в далекій Самарі, де як не дивно живе одна з його старих коханок, про яку чоловік давним-давно забув. Але минуле саме постукає в двері до Октава…

Якщо ви хочете посміятися осіннім вечором і любите сарказм, шукайте легкий фільм і не проти французького кінематографу – що ж, вперед дивитися фільм «Ідеаль» Фредеріка Бегбедера.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь