Джош Реднор презентує: ЩасливоДякуюЩеБудьЛаска

– Ключ до твого життя – вдячність. Ти нечасто говориш «дякую».
– А як це зробити?
– Просто – говори «дякую».
– Коли?
– Завжди. Коли кажеш «дякую», треба ще додати: ще будь ласка. Дякую, ще будь-ласка. Коли ти вдячний, Всесвіт – твоє вічне джерело.

(Цитата з фільму «ЩасливоДякуюЩеБудьЛаска»)

HappyThankYouMorePlease (у російському перекладі «Щасливі разом») – дебютний фільм 2009 року американського режисера Джоша Реднора, відомого у всьому світі завдяки грі в серіалі «Як я зустрів вашу маму». Перший фільм цього популярного актора дає можливість говорити тепер про нього як про перспективного молодого режисера в жанрі арт-хаус.

Кінострічка досить легка і проста для сприйняття. Крім основної сюжетної лінії – зображення життя молодого нью-йоркського письменника Сема, тут ще можна дізнатися кілька історій його друзів – маленького хлопчика-сироти Рішида, кращої подруги Енні, дівчини Міссісіпі, кузини Мері-Кетрін та її друга Чарлі. HappyThankYouMorePlease – маленький уривок життя кожного із них. Із кількох переплетених ліній фільму ми дізнаємося про проблеми цих людей та як вони з ними справляються. Складні ситуації трапляються в житті усіх нас, але тільки тоді можна оцінити свої заслуги, коли було знайдено ефективну відповідь на те чи інше запитання, коли був знайдений вихід із майже безвихідної ситуації. Так і в житті героїв фільму – кожен з них має відкрити очі перед своїм страхом і глянути йому в обличчя, таким чином побачити свою давню проблему і постаратися її вирішити по-новому, щоб змінити своє життя і не повертатися до минулих невдач.

Фільм настільки невимушений, що схожі історії та характери людей ми могли вже десь зустрічати. Режисерський стиль Джоша Реднора відкритий і захоплюючий. Щоб дивитися його фільми не треба настроюватися на ритми законів квантової фізики чи згадувати курс історії філософії, все набагато краще – ви просто насолоджуєтеся картиною. Кінострічка знята для людей, які розуміють справжній сенс життя, щастя і любові, які цінують все, що з ними стається і використовують як довгоочікуваний подарунок будь-який шанс долі. Розцінюйте цей фільм аналогічно. Рекомендовано для приємного перегляду у вільний час і для заміни похмурого виразу обличчя на усміхнений.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь