Кращі фільми осені 2014 року. Частина 1

Прянощі та пристрасті

Фільм шведського режисера Лассе Хальфстрьома знятий за участю трьох країн – Індії, ОАЕ та США. Окраса маленького містечка Провансе – ресторан традиційної французької кухні «Плакуча верба» мадам Малорі, проте ситуація змінюється коли навпроти нього відкривається кафе сім’ї індійських іммігрантів. Мадам Моларі не в захваті від своїх нових сусідів, але поступово ситуація налагодиться.

Прем’єра в Україні: 11 вересня 2014 року.

Той, що біжить лабіринтом

Дебютний фільм американського режисера Уеса Болла претендує на високі оцінки глядачів та кінокритиків. У цьому фантастичному бойовику йдеться про замкнутий лабіринт, куди потрапляють хлопці-підлітки із загадкового ліфту і починають жити тут по законах джунглів. Зміни стануться в день, коли ліфт привезе у лабіринт дівчину, яка знаходитиметься в комі.

Прем’єра в Україні: 18 вересня 2014 року.

Сімейка монстрів

Комедійний мультфільм про добрих коробкових монстрів, які взяли на виховання маленького хлопчика. Хлопчик ріс веселим та життєрадісним, не зважаючи на те, що весь одяг йому замінювала звичайна коробка. Проте його життя зміниться, коли він зустріне чарівну дівчинку-аристократку.

Прем’єра в Україні: 23 жовтня 2014 року.

Магія місячного сяйва

Романтична мелодрама від генія режисури Вуді Аллена розповідає про події 20-х років ХХ століття у Франції. Головний герой, молодий англієць, приїжджає на Лазурний Берег для того, щоб викрити шахрайство молодої дівчини-медіума. Серйозною завадою для його роботи стає кохання до цієї дівчини.

Прем’єра 25 вересня 2014 року.

Я – початок

Драматична історія кохання із ноткою фантастики. Молодий мікробіолог зі своєю напарницею робить неймовірне відкриття, яке змушує задуматися над темою реінкарнації – переродження душі заново у світі в іншому тілі. Історія обіцяє бути захопливою.

Прем’єра в Україні: осінь 2014 року.

Загублена

Драматичний детектив від режисера Девіда Фінчера, який триматиме Вас у напрузі до самих титрів. Історія починається в момент зникнення дружини головного героя напередодні їхнього п’ятирічного ювілею. Тепер все у домі вказує на його причетність до її зникнення – кров, яку намагалися стерти, сліди боротьби в кімнатах, загадкові записки у щоденнику дружини. Можливо радісна сімейна ідилія була ілюзією? Пропонуємо Вам дізнатися, що ж сталося насправді.

Прем’єра в Україні: 2 жовтня 2014 року.

Зникнення

Льотчик Рейфорд Стіл стає першим очевидцем зникнення пасажирів зі свого літака. Згодом явище поширюється на весь світ – люди в паніці говорять про жахливу пандемію, кінець світу, Апокаліпсис. Чи залишиться варто надіятися на краще, коли навколо тебе зникають всі дорогі люди?

Прем’єра в Україні: 2 жовтня 2014 року.

Два дні, одна ніч

Сандра має одні вихідні для вирішення своєї долі – дівчину хочуть звільнити, але все можуть виправити десяток її колег. Вони можуть обрати грошову винагороду за свій проект або ж – Сандру, яка далі хоче працювати з ними. Гроші чи дружба? Матеріальне проти духовного. Якщо Ви хочете дізнатися, хто все-таки переможе, рекомендуємо цей фільм Вам для перегляду.

Прем’єра в Україні: 2 жовтня 2014 року.

Дракула: Невідома історія

Чергову альтернативну історію про життя Дракули ми дізнаємося завдяки американському режисеру Гарі Шору. Влад Дракула був звичайною людиною, грандіозним правителем, сміливим воїном, проте для захисту своєї батьківщини цього було замало. Заради того, щоб врятувати своїх підданих і свою землю він продає свою безсмертну душу в обмін на неймовірну силу.

Прем’єра в Україні: 2 жовтня 2014 року.

Бивень

Фільм жахів про журналіста Уоллеса Брайтона, який зник, коли їхав брати інтерв’ю. Його дівчина та кращий друг вирішують спільно шукати дорогу їм людину. Пошуки приводять їх до поліцейського у відставці, який займався подібними випадками. Смілива трійця вирішує діяти разом, проте у своїх пошуках вони натраплять на щось жахливе…

Прем’єра в Україні: осінь 2014 року.

Перш ніж я засну

Вона жінка, яка кожного ранку ось уже двадцять років заново пізнає себе та інших. Щоранку, щоб дізнатися щось про своє життя вона мусить довіритись іншим. Кому вірити, а кому ні покаже час. Адже в неї він є тільки до того моменту, поки вона не засне, а зранку доведеться заново розплітати свій клубок із таємницями.

Прем’єра в Україні: 23 жовтня 2014 року.

Будинок проклятих

Едвард має медичну освіту і мріє досліджувати душевні розлади, тому влаштовується на роботу у психіатричну лікарню. Проте заклад має свою таємницю: лікарі тут не ті, за кого себе видають. Знято за мотивами оповідання Едгара Аллана По «Система доктора Смоля та професора Перо».

Прем’єра в Україні: 30 жовтня 2014 року.

Приємного Вам перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь