Рецензія на найкращий фільм 2016 року: Ла-Ла-Ленд

Хочете подивитися по-справжньому хороший фільм, але щоб у ньому було багато відомих акторів та якісної музики? Якщо ви виберете Ла-Ла-Ленд, він має вам точно запам’ятається. Кінострічка, яка отримала 14 номінацій премії «Оскар» в 13 категоріях і мабуть забере скоро таки купу із них. Такий успіх в історії кінематографу мали до того тільки два фільми – «Все про Єву» (1950) та Титанік (1997).

Це кіно – ностальгія Голівуду за своєю золотою епохою, за мюзиклами і танцями, за ідеальною красою кадрів, за яскравими барвами, за мріями, які насправді здійснюються, якщо в це вірити всім серцем і віддаватися їм в повній мірі. Ла-Ла-Ленд – це романтика, драма, комедія, музика – повний коктейль змішаних смаків для кожного глядача.

Звісно, це не повністю ідеалістичне кіно, хоча тут ви побачите шикарну картину в багатьох планах – чудова постановка світла, класний монтаж, мелодії, які врізаються в голову і наспівуються довго після перегляду, красивих акторів з хорошою віддачею, соковиті кольори на екрані.

Ла-Ла-Ленд – це не лише кіно для мрійників, це і зворушлива мелодрама, на якій плачуть в кожному ряду кінотеатру, і не тільки жінки.

Цей фільм для тих, хто хоче почути справжні чуттєві голоси Себастіана (Раян Гослінг) та Мії (Емма Стоун), які співають дуетом. Про роль головної акторки потрібно говорити окремо, Емма чудово її зіграла, кайфуєш від кожної хвилини на екрані. Хоча я одна з фанаток Раяна Гослінга, але він тут в багатьох моментах губиться у плані гри на її фоні. В загальному їхній акторський дует дуже гармонійно сприймається.

Режисер фільму – молодий американець Демієн Шазелл зірвав джекпот цим фільмом, давши публіці все те, за чим всі довго сумували в кіно – здійснення бажань мрійників, але з гірким підтекстом реальності – за будь-яку мрію доведеться чимсь пожертвувати.

У головних ролях знялися: Раян Гослінг, Емма Стоун, Джон Леджендж, Дж.К. Сіммонс та інші.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь