Рецензія на аніме Макото Сінкая «Твоє ім’я»

твоє імя рецензія

Недавно я прийшла з кінотеатру, де переглядала нове творіння японця Макото Сінкая – аніме «Твоє ім’я», дивовижну та красиву роботу, про яку зараз напишу трохи детальніше свої враження – маленьку рецензію.

Ми всі шукаємо… Кого і де ми знайдемо, що і коли – це запитання до нашої персональної долі та серця. Наполегливий пошук часто приносить бажаний результат, хоча інколи людина проводить майже все своє життя в метанні крізь натовп та міста, так і не зловивши птаха щастя за хвіст. Переплетіння долі нерідко так каверзно заплітаються, що в круговороті свого існування люди втрачають купу часу. Чому? Бо забувають головне – що саме ми хочемо знайти?

Аніме «Твоє ім’я» буде відповідати на перераховані вище запитання. Крім того зачепить вас своєю дитячою безпосередністю, прекрасною картинкою на екрані та теплом, яке віє від його героїв. Це нове дітище Макото Сінкая, відомого також як режисера «5 сантиметрів за секунду», «Саду слів», «Ловців забутих голосів» і т.д.

Коротко про сюжет: Такі, хлопець з Токіо, та дівчина Міцуха, яка живе у провінції – звичайнісінькі японські підлітки. Вони ніколи не були знайомі до моменту, поки по черзі не почали мінятися тілами та уривками перебувати в житті одне одного. Таким чином між ними встановлюється невагомий, але потужний зв’язок, який не в силах розірвати простір, час і навіть той фактор, що одного дня така дивовижна властивість зникає так само просто, як колись з’явилася, і все починає пливти в старому звичному руслі.

Насправді, в аніме зовсім не такий банальний сюжет, ніби проштампований з фантастичних голлівудських мелодрам, як може здатися на перший погляд. Макото Сінкай постарався, і в його новому мультфільмі захована не одна ізюминка. Під час перегляду поволі відкриваються всі оригінальні деталі. Секретів видавати не буду… Скажу тільки, що анімаційний фільм вийшов дуже романтичним, ніжним та зворушливим. А до останніх хвилин на очах починають з’являтися сльози і стискатися серце. В процесі перегляду є багато забавних моментів, так що для розслабленого вечора і хорошого настрою – саме те.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь