Мерилін Монро – секс-символ 50-х

Мерилін Монро – одна із найкрасивіших та найоригінальніших актрис Голлівуду середини ХХ століття. Ця неперевершена блондинка підкорила серця мільйонів, якщо не мільярдів людей на Землі. Фільми за її участю здобували популярність ще перед виходом, а режисери знали, що зняти Мерилін Монро у своїй стрічці – це 100% гарантія її успішності. Її неймовірна харизма підкорювала серця глядачів та клала до ніг акторки купу чоловічих сердець. Мабуть, так вже судилося – жінка, яка була секс-символом та володіла шармом богині, не могла знайти собі достойної пари і бути щасливою у сімейному житті. Вона належала всьому світові, а ті, хто належать йому, вже ніколи не будуть вільно самі розпоряджатися своїм життям, вона стала іконою стилю, краси та моди для цілих поколінь. Вона жила по-справжньому на екрані, її обличчя та фігура у формі піщаного годинника досі вважаються ідеалом краси у своїй невимушеній ніжності, дитячій наївності та романтичній жіночій грації.

Її справжнє ім’я – Норма Джин Мортенсен, проте всі її знають як прекрасну Мерилін Монро.

marilyn_monroe

Яскрава блондинка із красивими жіночними формами підкорила Голлівуд своєю дитячою наївністю в очах, невимушеною акторською грою та своєю оригінальною безпосередністю, перед якою були в захваті мільйони людей в 50-60-х роках, та й до сьогодні Мерилін Монро згадують як секс-символ тих часів.

Цікавий факт: Мерилін Монро займалася йогою.

marilyn-monroe

На жаль, особисте життя актриси було далеко не таке ідеальне, як її кар’єра. Кілька чоловіків, три шлюби, мільйони прихильників, проте так мало справжнього кохання та сімейного щастя, якого так хотіла жінка.

Її життя обірвалося у 1962 році – офіційна версія стверджувала, що Мерилін Монро померла від передозування снодійними препаратами. Проте в 2015 році стало відомо, що її вбив співробітник ЦРУ, який сам про це зізнався.
Для багатьох наступних поколінь ця жінка залишиться такою ж прекрасною і безпосередньою, як у своїх найкращих фільмах, в яких вона знімалася на піці своєї кар’єри.

Кращі фільми з Мерилін Монро: «Ми не одружені», «Як вийти заміж за мільйонера», «Джентльмени надають перевагу білявкам», «Сверблячка сьомого року», «Принц і танцівниця», «У джазі тільки дівчата», «Займемося коханням» і т.д.

У джазі тільки дівчата

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь