«Мері і квітка відьми» : рецензія на дебютне аніме студії Ponoc

Новий анімаційний мультфільм «Мері і квітка відьми» – одне з найбільш вражаючих повнометражних японських аніме за кілька років для мене. Режисером цієї роботи виступив Хіромаса Йонебаяші, колишній аніматор та наймолодший творець багатьох аніме студії Ghibli, відомий за роботами «Позичайка Аріетті» та «Спогади про Марні». Це перша робота його у своїй студії Ponoc, яку він створив спільно із продюсером Йосіакі Нісімура.
Однозначно, «Мері і квітка відьми” знята в стилі Хаяо Міядзакі. Хто любить роботи цього японця, той отримає чимале задоволення від перегляду дебютної роботи студії Ponoc.

Кілька слів про сюжет. Обіцяю не спойлерити!

Мері – маленька рудоволоса дівчинка, яка приїхала до бабусі у маленьке село перед новим навчальним роком. В кінці літа тут абсолютно нема чим зайнятися, а тим більше малій дівчинці. Та Мері не нудно – вона розпочинає свою маленьку подорож мальовничою місцевістю, досліджує ліс, а пригоди самі її знаходять. Цікаво, що аніме зняли за мотивами коротенької розповіді для дітей відомої англійської письменниці Мері Стюарт, тезки головної героїні.

Що ще буде в цій історії? Цікавий сюжет, багато веселощів, казкова атмосфера, справжня магія, чарівні потвори, дивовижний світ та доброта маленького серця Мері. Цей анімаційний мультфільм підійде для дітей та дорослих. Він про щирість та дружбу, про хороші та погані людські якості. Аніме із сенсом та душею, в процесі перегляду якого робиш висновки про добро і зло у нашому світі, розставляєш свої пріоритети.

Якщо ви шукаєте красивий анімаційний мультфільм для затишного вечора – «Мері і квітка відьми» стане вам у пригоді.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь