Рецензія на фільм «Мадам»

Комедійна драма від французького режисера Аманди Штерс з Тоні Коллетт, Россі де Пальма, Гарві Кейтель та Майклом Смайлі в головних ролях.

Далі кілька слів про сюжет цього фільму.

Головна героїня стрічки, покоївка Марія, працює у багатій впливовій сім’ї вже багато років. Одного разу, на звану вечерю, має прийти 13 впливових гостей. Але хазяйці не подобається таке число гостей і в останні хвилини вона вмовляє сісти за стіл покоївку. Марії підбирають сукню, роблять зачіску і вона в принципі добре вписується в коло багатіїв на один вечір. Проте в неї закохується друг сім’ї – Девід Морган, агент з продажу витворів мистецтва.

Звідси і починається вся історія кохання, брехні, веселощів та суворої реальності життя…

Веселий фільм про сумні реалії життя багатших та бідніших верств населення. Комедійна стрічка із присмаком гіркоти, де смієшся і плачеш. Наше ХХІ століття, наче і розвіює всі минулі заборони та відстоює рівність всіх, проте насправді далеко не завжди.

Постійно кожен із нас стикається із розумінням чи навіть конкретними життєвими ситуаціями, коли мова йде про кордони багатства та бідності, як у стрічці «Мадам». Чи виправданий такий розподіл? Я думаю слід пам’ятати одне, якщо людина сама розмежовує суспільство на вищі та нижчі касти, то має розуміти, що завжди є шанс побувати в обох навіть за одне життя.

Приємного перегляду та роздумів над фільмом!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь