Найкращі мультфільми на Хелловін

Легенда Сонної лощини / The Legend of Sleepy Hollow (1949)

Легенда Сонної лощини/The Legend of Sleepy Hollow (1949)

Короткометражний мультфільм знятий в жанрі «жахи» студією Дісней у 1949 році. Тривалість: 34 хвилини. Маленьке містечко отримало нового жителя – учителя-серцеїда. Чоловік вирішив добиватися першої красуні в місті, проте не очікував, що йому доведеться побачитися із Вершником без голови.

Гаманець або життя / Trick or Treat (1952)

Гаманець або життя/Trick or Treat (1952)

Короткометражний гумористичний мультфільм американського режисера Джека Ханни. Тривалість: 8 хвилин. Дональд вирішив влаштувати жартівливу зустріч для своїх племінників, які приїдуть до нього, але вони натомість хочуть повеселитися із нього самого. Відьма Хейзел допоможе хлопцям у цьому.

Це Великий Гарбуз, Чарлі Браун / It’s the Great Pumpkin, Charlie Brown (1966)

Це Великий Гарбуз, Чарлі Браун /It's the Great Pumpkin, Charlie Brown (1966)

Короткометажний мультфільм американського режисера Білла Мелендеса. Тривалість: 25 хвилин. Ніч на Хелловін. Компанія святкує цей вечір на повну, а Лайнус чекає, що от-от прийде Величезний Гарбуз. На вечірку також запрошений Чарлі Браун, друг Лайнуса.

Чорний котел / The Black Cauldron (1985)

Чорний котел/The Black Cauldron (1985)

Пригодницький мультфільм режисерів Теда Бермана та Річарда Річа. Чорний котел – вмістилище злих сил, які хоче захопити і підкорити Рогатий король. Однак знайти котел непросто – його місцезнаходження знає тільки чарівна свинка Хен Вен. Головний герой, хлопчик-свинопас Таран, буде захищати всіма силами свинку, щоб не дали злу заволодіти нашим світом.

Хелловінське дерево / The Halloween Tree (1993)

Хелловінське дерево/The Halloween Tree (1993)

Повнометражний мультфільм знятий режисером Маріо Пілузо за оригінальним сценарієм Рея Бредбері. Закадровий текст читає сам автор. В ніч на Хелловін діти мирно збирали подаруночки, аж поки не натрапили на дім із нечистою силою.

Сен і Тіхіро у полоні духів / Sen to Chihiro no kamikakushi (2001)

Сен і Тіхіро у полоні духів/Sen to Chihiro no kamikakushi (2001)

Повнометражний анімаційний фільм японського режисера Хаяо Міядзакі, який здобув нагороду «Золотий Ведмідь» на Берлінському кінофестивалі 2002 року.

Маленька дівчинка Тіхіро із батьками переїжджають у новий будинок. По дорозі вони заблукали і забрели в порожнє містечко, де на них чекав справжній кулінарний рай. Батьки поласували їжею і перетворилися на свиней, а Тіхіро рятує хлопчик-слуга Хаку. Дівчинка розуміє, що опинилася у світі духів і магічних створінь, і що врятувати батьків, і втекти сама, вона зможе тільки ставши на певний період частинкою цього дивного царства.

Вінні Пух і Слонотоп Хелловін / Pooh’s Heffalump Halloween Movie (2005)

Вінні Пух і Слонотоп Хелловін/Pooh's Heffalump Halloween Movie (2005)

Сімейний мульфільм від режисерів Сауля Ендрю Блінкоффа та Елліота М. Бура, який був представлений світові у 2005 році. Тривалість: 01 година 07 хвилин.

Добре відомі нам герої з мультфільму про Вінні Пуха святкують Хеловін у Казковому лісі з новими друзями – Кенгуру та Слонотопом. У лісі чигає небезпека – страшний злий чаклун, який може перетворити друзів у щось жахливе, проте якщо вони знайдуть його першими, то зможуть загадати заповітне бажання.

Будинок-монстр / Monster House (2006)

Будинок-монстр/Monster House (2006)

Комедійний мультфільм в стилі фентезі американського режисера Гіла Кінана. Маленький хлопчик зрозумів, що сусідський дім – не просто будинок, а живий монстр. І тепер три друга – ДіДжей, Чедер і Дженні змушені якнайшвидше розібратися із загадкою дому, щоб на Хеловін будинок не зміг нікому завдати шкоди.

Кораліна в Країні Жахів / Coraline (2008)

Кораліна в Країні Жахів/Coraline (2008)

Мультфільм американського режисера Генрі Селіка, сюжет якого взятий із однойменної новели Ніла Геймана. Кораліна була не задоволена своїм звичайним життям, тому її радості не було меж, коли одного дня вона потрапила в альтернативний світ за секретними дверима. Проте цей світ страшна ілюзія із купою неприємностей, тому дівчинка відчайдушно шукатиме дорогу додому…

Шрек: Хелловін / Scared Shrekless (2010)

Шрек: Хелловін/Scared Shrekless (2010)

Короткометражний мультфільм про пригоди Шрека на Хелловін. Тривалість: 25 хвилин. Шрек з друзями влаштували конкурс на найстрашнішу історію про Хелловін. Вони розповідають жахіття у покинутому замку померлого лорда Фаркуада

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь