Моторошні пригоди Сабріни – новий хоррор серіал про відьом

Моторошні пригоди Сабріни (Chilling adventures of Sabrina) – новий американський хоррор серіал від телекомпанії Netflix, що знятий за мотивами однойменної серії коміксів. Компанія замовила два сезони, перший вийшов 26 жовтня 2018 року, другий побачить світ у 2019.

Цей рік багатий на рімейки, одні хороші, другі так собі. Мова сьогодні про ті, що кращі. Пам’ятаєте підлітковий серіал про відьмочку Сабріну, її тітоньок Хільду та Зельду і чорного кота Салема? Так от, зовсім недавно вони повернулися на екран в оновленій версії. Забудьте дитячі приколи, веселощі +6, на глядачів чекає дещо особливе… Тепер це крутий сучасний серіал від Netflix з нотками жахів та містики, веселими героями з оригінальними характерами та цікавим сюжетом, який тримає в напруженні весь час та не дозволяє вам відірватися від екрану.

Отож, далі трішки про чарівний світ свіжознятого серіалу. Сабріна Спеллман – наполовину відьма, наполовину людина, яка живе у містечку Гріндейл у старовинному домі своїх тітоньок разом із темношкірим кузеном. У день свого 16-ти річчя дівчина має вибрати одну зі сторін – Світлу, де є друзі або Темну, де її сім’я. І всі її родичі звісно наполягають на Темній, навіть не сумніваючись у виборі юної відьми. Кожна сторона має багато переваг і недоліків, але головна штука в тому, що Сабріна хотіла б залишити все як є, а не ставати лихою чародійкою. А ще в сюжетних лініях багато інших історій її друзів на недругів, магічної школи, страшних демонічних створінь, які переплітаються у житті дівчини та зв’язують її історію в одне ціле.

Хочете затишно провести Геловін вдома? Ідеальний серіал для цього вечора – «Моторошні пригоди Сабріни».

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь