Рецензія на фільм «Подвійний коханець»

У рецензії на психологічний сексуальний трилер «Подвійний коханець» хочеться сказати про найцікавіше у фільмі, але будемо тримати інтригу. Тому тут тільки інформація без спойлерів про враження. А також відповідь на запитання, чому ж варто переглянути цю нову французьку кінострічку.

По-перше, це остання робота відомого режисера із Франції Франсуа Озона. Його роботи відомі своєю прямотою, свободою, сексуальністю, психологічними деталями. Таким вийшов і «Подвійний коханець».

По-друге, за що ми любимо французькі фільми? За їхню безпосередність, оригінальність сюжету, реальність – все це теж про нову стрічку Франсуа Озона.

По-третє, інтрига, яка збережена до кінця. Чесно, цей фільм можна сміливо включати до списку тих, розгадку сюжету яких не розумієш фактично до останніх хвилин.

У «Подвійному коханці» все дуже справжнє і водночас місцями вгадується якась містика-фантастика, завдяки художньому задуму режисера. Майже до кінця фільму ми не знаємо правди – що ж насправді відбувається в житті головної героїні та героя і чорт, що ж то за коханець у неї?

Отож, коротко про сюжет. Француженка Хлоя у надії вилікуватися від депресії звертається до психотерапевта. Ним виявляється симпатичний молодий чоловік Пол. Між пацієнткою та лікарем пролітає іскра. Вони починають жити разом. Але якщо про Хлою все відомо завдяки сеансам, життя Пола більш загадкове, навіть для його нової коханої. Які секрети ховає Пол і чи вдасться їх легко розкрити Хлої?

Дивовижно, але за таким оглядом ви зможете тільки зрозуміти максимум 10% сюжету. Весь смак фільму – у його перегляді. Всі таємниці розкриваються у ньому аж до кінця фільму. Про минуле героїв, про їхнє кохання в теперішньому моменті, про те, чи будуть вони разом далі.

Загалом кінострічка вийшла дуже відвертою, сексуальною, непередбачуваною, інтригуючою. Звісно, кінорейтинг рекомендує її для перегляду тільки повнолітнім, адже тут багато сцен сексуального характеру.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь