Рецензія на фільм «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього»

Скажу зразу: на цей фільм я йшла зі всім скептицизмом, який у мені залишився ще після перегляду другої частини Росомахи, тому на багато я не розраховувала: на трохи якісних спец ефектів, красуню Містік, можливість подивитися на чудовий світ із мутантами і альтернативну реальність майбутнього, сторожів.

Що ж, найкращим у цьому фільмі є наступне:

• Гра молодого професора Ікс, його асистента (так, дівчатка зрозуміють).

• Хью Джекман, перепрошую, Росомаха, який знову витяг із себе класну максимальну мускульну силу і привабливість, за голий торс і т.д. окреме спасибі авторам фільму.

• Мілашка Містік, яка віддано бореться за свободу мутантів – цього разу вона блондинка, що не зможе не потішити чоловічу половину населення. Красуня, активістка, спортсменка, а як вдало зовнішність міняє).

• Оригінальний варіант розгадки вбивства Кеннеді, як і деякі нюанси щодо його персони, які в принципі привели мене в шок і заставили кілька хвилин реготати в залі.

• Унікальні епізози з Еваном Пітерсом (сила якого в мегошвидкості) – харизма актора звісно це щось із чимось, як і його роль. Яскраві сцени, в яких він зіграв оживили фільм і додали йому ноток комедії.

• Пітер Дінклейдж тут зіграв злобного дядька, який своїм геніальним розумом може знищити всіх мутантів. Класна гра, Пітер, так тримати))).

• Сторожі – це справді прекрасна задумка, їх удосконалили в порівнянні з мультиком і коміксом, так що я була просто в захопленні від спостереження їхньої роботоздатності, хоча звісно, мутантів було шкода.

Дуже оригінальні моменти (увага: спойлери)

  • За сюжетом виходить, що минулих фільмів про людей Ікс можна було не знімати, бо вся історія і так переписана заново. Ну що ж, зважаючи на два минулі фільми про Росомаху, краса і сенс яких зводилися до гри Хью Джекмана, то можливо це і на краще. Можна просто забути ці два фільми як ніжні жахіття. Так і зробила.
  • Ми таки залишилися в кінотеатрі до закінчення титрів, так що побачили фінальну сцену, де (невже це ще не кінець епопеї?) побачили як насправді творилися піраміди мутантом Апокаліпсисом. Що ж… Ще одна оригінальність. Здається я знаю як придумують в наш час сюжети фільмів. Звісно беремо за основу комікс (як у людях Ікс, наприклад), книгу, а то й старий фільм чи будь-яку історію, а далі наша фантазія відпускається у вільний політ – і виходить те, що виходить, часто мозок глядача просто плавиться, а інколи виходить навіть дуже непогана штука для перегляду, як от Люди Ікс: Дні минулого майбутнього.
  • Цей фантастичний бойовик, безумовно, ідеально підходить для перегляду багатьом глядачам, оскільки тут є на що подивитися – битви, мутанти, роботи, чудова гра акторів і вдало підібраний акторський склад для «минулого», альтернативне майбутнє, зрозумілий сюжет, комедійні елементи. Якщо вам більше дванадцяти, і менше того віку, коли перестають цікавитися подібними фільмами, то сміливо вибирайте його перегляд – не пожалкуєте.

Оцінка: 8 з 10-ти

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь