Рецензія на фільм «Мій єдиний»

Фільм «Мій єдиний» – пригодницька комедійна мелодрама від британського режисера Річарда Лонкрейна. У головних ролях знялися такі зірки американського кінематографу, як Рене Зеллвегер, Нік Стал, Кріс Нот, Кевін Бейкон та інші.

Анн Деверо (роль якої виконує Рене Зеллвегер) – гламурна багачка, яка більше десяти років була одружена із шоуменом. Одного дня їй урвався терпець після чергової зради чоловіка і вона їде шукати своє щастя деінде разом із двома синами-підлітками. Ця неординарна трійка відправляється у мандрівку містами США для пошуку нового чоловіка для Анн, яка таким чином хоче забезпечити щасливе життя собі та дітям.

Рецензія на фільм «Мій єдиний»

Після перегляду цієї стрічки однозначно піднімається настрій. Це нетипова проста комедія, де сміються із тупості героїв чи нетипових обставин, тут усміхаються, бо справді хочеться пореготати над усім.

Героїня Рене Зеллвегер пафосна, весела і непередбачувана – по суті, одна гра актриси витягує емоційну шкалу фільму до рівня класних кінострічок, які приємно дивитися і для яких ставиш пунктик «передивитися у майбутньому». Свого шарму додають чоловіки, якими оточена Анн Деверо, починаючи від її майже дорослих синів, про яких жінка мало що знає, і закінчуючи харизматичними шанувальниками, серед яких вона так хоче знайти достойного кандидати на свою руку і серце.

Ця кінокомедія знята цілком у стилі найкращих речей Вуді Аллена, якби я не знала, хто режисер, то назвала б його. У фільмі багато сміху, сарказму, динаміки, персонажі живі люди, в кожного з яких свої життєві труднощі та злети, бажання та пріоритети.

На Берлінському кінофестивалі у 2009 році фільм «Мій єдиний» був нагороджений призом християнського журі.

Основою для фільму стала реальна історія з життя матері американського актора Джорджа Гамільтона.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь