Рецензія на фільм «Тридцять п’ять з лишком» («Tout pour plaire»)

Ті, хто любить романтичні комедії, обов’язково повинні побачити фільм «Тридцять п’ять з лишком» (Tout pour plaire), в російському перекладі він вийшов під назвою «Тридцать пять с небольшим». Хоча кінострічка французького режисера Сесіль Телерман знята майже десять років тому – у 2005 році, ця кумедна, а місцями і трагічна історія може мати місце в житті кожної жінки, тому її варто подивитися.

Тут багато від комедійного жанру і не мало від улюблених всіма дівчатами і жінками романтичних тем, проте кінокартина сподобалася мені насамперед живим реалізмом проблем і життям кожної його героїні. Якщо докопуватися до сюжету з точки зору злого критика, то варто згадати його простоту і певною мірою однотипність, до якої ми звикли, випещені на американських комедіях. Тут теж йдеться про трьох подруг – Жюльєтту (Матильда Сеньє), успішну дівчину юристку, яка хоче влаштувати стосунки так само добре, як і кар’єру, Флоранс (Анн Парійо), невпевнену в собі жінку, яка важко справляється із проблемами на роботі та не підозрює, що чоловік зраджує її, та Марі (Жюдіт Годреш), чарівну лікарку, дружину і маму двох дітей, яка хоче більше любові та турботи від свого чоловіка.

Їхні щоденні клопоти, як жінки знаходять вихід зі складних ситуацій та залишаються щасливими та впевненими у собі – ось що ми дізнаємося із майже двох годин кінострічки. У когось з них виходить краще, у когось гірше, хтось втрачає надію, а хтось бореться до останнього, але кожна в кінцевому результаті отримує бажане.

Цей фільм про відносини між чоловіками і жінками, між батьками і дітьми, між подругами і друзями, сім’ями, про непросту сферу кохання та слизьку стежку зради, про рутинність у шлюбі, про жіночу психологію і найбільше – про самих жінок, у всіх найкращих проявах краси, індивідуальності та закономірного бажання кохати та бути коханими.

У тридцять п’ять в жінок часто вже є певний матеріальний статус, робота, діти, кар’єра, сім’я і водночас вони у цьому віці ще у повному розквіті сил, на піку молодості, сили, бажання. Ідеальний час для всього, що хоче жінка, ідеальний час, щоб відчути всі переваги жіночності.

Подивіться французьку комедію «Тридцять п’ять з лишком», якщо хочете весело провести час і розслабитися ввечері після роботи.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь