«Той, що біжить лабіринтом» – продовження буде…

Фантастичний трилер, який тримає напругу глядача до самого кінця і навіть більше. Найкасовіший фільм минулих вихідних, який на даний момент вже зібрав у світі грошей у кілька разів більше, ніж було витрачено на зйомки ( а на них потратили небагато-немало 34 мільйони доларів).

І все-таки це фільм, який навіть після перегляду залишає глядача у повному нерозумінні, що ж насправді відбувалося цілих дві години на екрані.

Якщо Ви зібралися на перегляд цієї новинки – вперед за драйвом, адреналіном, видовищами. Якщо хочете сенсу – мабуть варто обрати щось інше.

У фільмі йдеться про купу підлітків-хлопців, які проживають на дикій природі, у важких умовах, всередині величезного лабіринту, стіни якого щодня манять нових героїв, а щоночі лякають кожного із них. Нові хлопці з’являються раз на місяць у клітці ось уже три роки – без жодних спогадів, окрім свого імені. Закони джунглів, свої правила, свої політики, урядовці, судді, звісно, неформальні. Майже дві години глядач і гадки не має, що ж за таємниці ховаються за тим таємничим лабіринтом, чи є вихід взагалі, чи є шанси вижити у хлопців. Одного дня клітка привозить дівчину. (Маленький спойлер – для чого її привозять так і не зрозуміло – чи то вона пасія головного героя Томаса, чи то її привезли для продовження роду, чи для гендерної рівності такого чоловічого фільму – можете додати свій варіант, але до кінця кінострічки так і не ясно, чому саме співвідношення таке: пару десятків хлопців і одна дівчина. Якщо чесно, таких непорозумінь буде багато).

Загалом враження від «Той, що біжить лабіринтом» доволі різнопланові – дивитися було приємно, місцями кадри захоплювали, проте непогано було б вказати перед переглядом глядачам, що ці дві години – маленька частинка історії, яку нам будуть розкручувати ще у другій, а може і в третій частині. Що ж, висновок один – треба читати книгу, яка стала сценарієм для цього фільму, бо ще рік-два-три-чотири до фіналу чекати будуть тільки найвитриваліші.

Нагадаємо, що трейлер можна подивитися тут.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь