Топ 10 фільмів на Хелловін

Хелловін / Halloween (1978)

Хелловін/Halloween (1978)

Фільм жахів/трилер 1978 року американського режисера Джона Карпентера. Кінокартина про Майкла Майєрса, вбивцю-психопата, який ще будучи дитиною, вбив свою сестру на Хелловін. 15 років потому чоловік втікає з притулку для психічно хворих та хоче знову зруйнувати мир у місті на Хелловін, День Всіх Святих.

Миш’як і старе кружево / Arsenic and Old Lace (1944)

Миш’як і старе кружево/Arsenic and Old Lace (1944)

Кримінальна комедія 1944 року американського режисера Френка Капри. Елейн виходить заміж за Мортімера напередодні Хелловіну, не зважаючи на спротив свого батька проти їхнього шлюбу. Молодята переїжджають у величезний похмурий особняк сім’ї Брюстер в Брукліні біля старовинного кладовища. Дім кишить ненормальними родичами – один двоюрідний брат вважає себе президентом Рузвельтом, другий – убивця, який втік із в’язниці, дві тітоньки, які поять одиноких подорожніх отруєним вином і ховають їх у підвалі. Чи зможе Мортімер заспокоїти свою молоду дружину і показати їй, що в сім’ї Брюстер є нормальні люди?

Фокус-покус / Hocus Pocus (1993)

Фокус-покус/Hocus Pocus (1993)

Комедійний фільм жахів 1993 року американського режисера Кенні Ортеги. Дім сестер Сандерсон пустує ось уже 300 років, проте все зміниться в ніч на Хелловін, коли три відьми воскреснуть. Легенда говорить, якщо невинна дівчина або хлопець запалять свічку у їхньому домі, сестри встануть із могил, щоб висмоктати життя із всіх дітей в місті і стати молодими назавжди. Плани сестер знає їхній давній ворог – чорний кіт, який заспокоїться тільки коли помститься відьмам.

Бітлджус / Beetle Juice (1988)

Бітлджус/Beetle Juice (1988)

Оскароносний фільм 1988 року відомого американського режисера Тіма Бертона. Хоча кінокартина наскрізь містична, проте знята вона у комедійному жанрі. Ви познайомитесь із Адамом і Барбарою, які стали привидами у власному будинку у місті Вінтер Рівер і змушені тепер миритися із сусідством «живих» людей. Сім’я привидів вирішує витурити зі свого дому небажаних мешканців і наймає спеціаліста зі схожих питань, якого звуть Бітлджус.

Каспер / Casper (1995)

Каспер/Casper (1995)

Комедійний фантастичний фільм 1995 року американського режисера Бреда Сілберлінга. Каспер – маленький дружелюбний привид, який любить людей і зовсім несхожий на своїх родичів. Добре, що Каспер починає дружити із дівчинкою Кейт, адже її батько аж ніяк сам не впорався б із старим будинком, який кишить злими привидами.

Зустрінь мене в Сент-Луїсі / Meet Me in St. Louis (1944)

Зустрінь мене в Сент-Луїсі/Meet Me in St. Louis (1944)

Класичний кольоровий музичний фільм, який вийшов у прокат у 1944 році в США і став однією із найкасовіших кінострічок року. У місті Сент-Луїс живе щасливе сімейство – бізнесмен Алонсо Сміт зі своєю дружиною Енн, дочками Естер, Туті, Роуз, Агнесс, сином Лоном, дивакуватим дідусем та служницею. Неприємності починаються, коли Алонсо запропонували підвищення і вся сім’я має переїхати в Нью-Йорк, чому ніхто із них не радий.
Найоригінальніший персонаж кінокартини – шестирічна дівчинка Туті, яка символічно вбиває своїх сусідів на Хелловін, займається поховальними обрядами для ляльок і знищує сніговиків.

Привиди / The Haunting (1963)

Привиди/The Haunting (1963)

Класичний фільм жахів 1963 року американського режисера Роберта Вайза. Дім на горі має страшну історію – його власник втопився, його дві дружини загинули, а його дочка померла, бо доглядальниця не допомогла їй. Саме тут доктор Джон Марквей разом із групою людей хоче провести розслідування, проте чи буде в захваті дім від їхньої появи?

Носферату: симфонія жаху / Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922)

Носферату: симфонія жаху/Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922)

Класичний чорно-білий фільм жахів, знятий німецьким режисером Фрідріхом Вільгельмом Мурнау і презентований світові 17 лютого 1922 року. Молодий агент з нерухомості Гаттер із міста Бремен їде в гущу карпатських лісів до графа Орлока, який хоче переїхати Вісборг. Однак граф виявляється відомим вампіром Носферату, який хоче вбити головного героя, як і більшість людей у новому місті. Доля міста у руках дружини Гаттера Елен, яка дізналася спосіб вбивства безжального вампіра.

Підмінений / The Changeling (1980)

Підмінений/The Changeling (1980)

Непередбачуваний фільм жахів канадського режисера Пітера Медака. Професор музики Джон Рассел втратив дружину і дочку внаслідок нещасного випадку. Вбитий горем, він переїжджає в старий будинок, який більше двадцяти років пустує. Проте поживши кілька днів у домі, Джон розуміє, що він тут не сам…

Кімната страху / Panic Room (2002)

Кімната страху/Panic Room (2002)

Напружена кримінальна драма 2002 року від американського режисера Девіда Фінчера. Мег Олтман зі своєю дочкою Сарою купили новий шикарний дім із «аварійною кімнатою», в якій можна сховатися на випадок крадіжки, адже після закриття її дверей всередину ввійти просто неможливо. Однак кімната може стати в’язницею, якщо злодії і справді з’являться в будинку.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь