Топ 10 найкращих фільмів з Раяном Ґослінгом

Фанатик / The Believer (2001)

Фанатик/The Believer (2001)

Непроста драматична історія єврейського хлопчика Денні Балінта, в основі якої реальні події. Денні – скінхед та лідер неонациської організації, яка періодично влаштовує погроми в місті та побиття людей. Проте в серці хлопця неспокій і роздвоєність – щоночі він вивчає Тору, священну єврейську книгу. Який же справжній Денні Балінт, чого хоче він і чому присвятить своє життя – моралі та праведності чи агресії та цинізму?

Сполучені штати Ліланда / The United States of Leland (2003)

Сполучені штати Ліланда/The United States of Leland (2003)

16-ти річний Ліланд Фіцджеральд вбиває людину. Для всіх близьких йому людей світ змінюється: вчинок Ліланда стає можливістю для кожного з них побачити, що у їхньому житті не так…

Щоденник пам’яті / The Notebook (2004)

Щоденник пам'яті/The Notebook (2004)

Один із найромантичніших фільмів всіх часів, який знятий за мотивами відомого світового бестселера Ніколаса Спаркса «Щоденник пам’яті». Кінострічка про кохання, яке сильніше будь-яких перешкод, про любов, яка ламає стандартні уявлення людей, існує поза часом, хворобами і старістю. Ви маєте змогу насолодитися переглядом цієї чарівної історії кохання, яка вже стала класикою.

Залишайся / Stay (2005)

Залишайся/Stay (2005)

Психіатр Сем Фостер хоче вилікувати свого нового пацієнта, молодого хлопця Генрі Летама, у якого зараз спостерігається депресія і суїцидальні думки. Ліла, подруга Сема, вирішила допомогти своєму коханому відмовити його пацієнта від самогубства, оскільки сама не так давно пройшла через схожу ситуацію. Сем, Генрі, Ліла, їхні життя і думки переплітаються у фільмі. Де ж реальність і що відбувається насправді з кожним із них Ви дізнаєтеся, переглянувши цю кінострічку. Скажемо тільки, що це вишуканий психологічний трилер із неочікуваним закінченням.

Перелом / Fracture (2007)

Перелом/Fracture (2007)

Напружена кримінальна драма про Теда Кроуфорда, який вбив свою дружину, проте помилково був виправданий. Однак Вілльям Бічам, молодий заступник окружного прокурора, відновлює слідство і хоче покарати винного. Незрівнянний дует неперевершеного Ентоні Гопкінса та енергійного Раяна Ґослінга зробили цю кінострічку по-справжньому захопливою.

Ларс і справжня дівчина / Lars and the Real Girl (2007)

Ларс і справжня дівчина/Lars and the Real Girl (2007)

У Ларса тривога виникає щоразу, коли він спілкується із людьми, може тому у нього зовсім не складаються відносини із жінками. Проте любові хочеться всім, тому одного дня він купує собі гумову ляльку, з якою виходить у світ під виглядом звичайної живої подруги Б’янки. Родичі Ларса в легкому шоці, але приймають рішення ставитися до ляльки, як до звичайної дівчини. Можливо Б’янка стане в житті Ларса тією єдиною чи існують варіанти? Оригінальна комедійна історія з Раяном Ґослінгом в головній ролі.

Блакитний Валентин / Blue Valentine (2010)

Блакитний Валентин/Blue Valentine (2010)

Дін (Раян Ґослінг) та Сінді (Мішель Вільямс) проходять через кризу у шлюбі – постійна рутина стає для їхніх відносин серйозним випробовуванням. Та можливо проблема ховається глибше, ніж здається на перший погляд? Сінді мріє про кар’єру, а відсутність амбіцій у свого чоловіка її пригнічує, а інколи і відверто дратує. Чи стане це перешкодою їхньому коханню?

Це безглузде кохання / Crazy, Stupid, Love. (2011)

Це безглузде кохання/Crazy, Stupid, Love. (2011)

Кол Уівер став жертвою ідеальної американської мрії – дружина йому зрадила, із сином він тепер бачиться тільки по вихідних, життя затріщало по швах. На допомогу йому прийшов впевнений в собі завойовник жіночих сердець Джейкоб Палмер, який відкриває перед Колом двері у світ з купою можливостей, вчить знати собі ціну. Проте Кол досі закоханий в свою дружину Емілі і набуті знання хоче використати з єдиною метою – знову бути разом із нею.

Драйв / Drive (2011)

Драйв/Drive (2011)

У житті цього неперевершеного гонщика існує денна легальна робота каскадером у Голлівудських фільмах та нічна неофіційна робота водієм-перевізником, який ні про що не питає, бере за 5 хвилин їзди космічні суми і має справу із криміналом. Проте у справжню халепу він вляпається в момент знайомства із чарівною Айрін та її сином Бенісіо. Саме заради них він піде на все, але тільки потім зрозуміє чи варто було ставати героєм.

Місце під соснами / The Place Beyond the Pines (2012)

Місце під соснами/The Place Beyond the Pines (2012)

Кримінальна драма, в центрі якої розгортається трагедія мотокаскадера Люка Глентона, який дізнався про існування свого однорічного сина та вирішив пограбувати банк, щоб допомогти йому в майбутньому матеріально. Фільм про складні відносини жінок і чоловіків, батьків та синів, виживання у критичних умовах, про справедливість та її трактування у різних прошарках суспільства.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь