Топ 100 кращих фільмів 2017 року: кращі драми та мелодрами

Гіркі жнива / Bitter Harvest

Воєнна мелодрама від канадського режисера українського походження Джорджа Менделюка. Фільм знятий за реальними подіями, які відбувалися в Україні впродовж 1932-1933 років – геноцидом українців та голодомором.

Приховані фігури / Hidden Figures

Драматичний фільм про групу афро-американок, які проводили для НАСА купу математичних досліджень, які були потрібні для старту першої американської місії у космос.

Лев / Lion

Австралійська драма від режисера Гарта Девіса з Девом Пателем та Ніколь Кідман в головних ролях.

У центрі сюжету фільму – історія хлопчика Сару, який жив в індійських нетрях зі своєю сім’єю, поки у віі 5 років не загубився. Довга подорож хлопчика закінчилася в Австралії, де він знайшов новий дім та друзів. Проте у дорослому віці він захотів повернутися в Індію та знайти свій справжній дім та рідних.

Мовчання / Silence

Історична драма від оскароносного режисера Мартіна Скорсезе. У XVII столітті багато священиків відправлялися у країни Сходу для поширення християнства. Цей фільм – про двох священиків-ієзуїтів, які приїхали в Японію з такою місією. На практиці місцеве населення було категорично проти насадження християнства замість своєї релігії, тому священнослужителів почали переслідувати та залякувати словами та насиллям.

Перш, ніж я піду / Before I Fall

Детективна драма про Саманту Сімпсон, яка померла у п’ятницю ввечері, 12 лютого. Проте щось затримує дівчину у світі живих і вона має проживати цей день знову і знову – для того, щоб щось зрозуміти або ж зробити, почати заново цінувати життя, яке вона раніше сприймала далеко не як подарунок.

У головній ролі знялася Зої Дойч.

Комівояжер / Forushande

Фільм, який отримав дві нагороди на Каннському кінофестивалі в 2016 році – за кращий сценарій та кращу чоловічу роль буде презентований в українських кінотеатрах в квітні 2017 року.

Драма/триллер про подружжя – Емада та Рану, які живуть в Тегерані. Він працює вчителем, вона займається домом і їхнє життя хоча й не безхмарне, але цілком щасливе. Обоє полюбляють театр, де грають у різних п’єсах. Після переїзду в новий дім на них чекають серйозні випробування, які покажуть, чи зможуть вони їх пройти разом і зберегти свої відносини та любов.

Такий же інший, як і я / Same Kind of Different as Me

Драматичний фільм із Рене Зеллвегер, Джоном Войтом, Джимоном Хонсу в головних ролях.

Це зворушлива історія дружби між фермером Денвером, який ніяк не може вибратися із бідності та багатієм Роном, справи якого процвітають завдяки торговим стосункам у сфері мистецтва.

Хатина / The Shack

Драматичний фільм від режисера Стюарта Хезелдайна з Семом Вортінгтоном, Октавією Спенсер та Радою Мітчелл в головних ролях.

Сім’я – це найважливіше, що є в житті кожного з нас. Родина Філліпсів була щасливою та міцною, поки у їхнє життя не ввірвалася жахлива трагедія, після чого батько Маккензі Адама Філліпс не знаходить собі місця, звинувачуючи себе у всьому. Чоловік повертається в дім, де все сталося і тоді відбуваються по справжньому містичні події.

Дружина доглядача зоопарку / The Zookeeper’s Wife

У головних ролях знялися: Джессіка Честейн, Даніель Брюль, Йохан Хелденберг.

Фільм знятий за романом, який був написаний про реальні події з життя працівників зоопарку у Варшаві – Яна та Антоніни Забінскіх. Подружжя ховало на території зоопарку та в себе вдома сотні євреїв, яких мали вбити нацисти. Щоб відвернути увагу військових від своєї підпільної діяльності, подружжя активно організовувало концерти та виступи в своєму зоопарку.

Обдарована / Gifted

Маленька Мері живе зі своїм дядьком після смерті матері. Після того, як дівчинка пішла в школу, виявилося, що вона – математичний геній. Дядько наполягає на тому, щоб Мері вчилася у звичайній школі і в неї було нормальне дитинство, проте бабця дівчинки хоче відправити її в одразу в університет та починає судовий процес для відстоювання опіки над геніальною дитиною.

Дюнкерк / Dunkirk

На початку Другої світової війни проводилася знаменита Дюнкеркська операція, в ході якоїбуло врятовано життя більше 300 тисяч солдат. Розгортання конфлікту, хід військової операції, відносини солдат у полках, мужність та героїзм – ось ключові моменти сюжету фільму Крістофера Нолана.

Приємного перегляду!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь