Фільми зими 2015: йдемо в кіно у січні

Феї: Легенда загадкового звіра / Legend of the NeverBeast

Мультфільм студії Волт Дісней про життєрадісну і милу фею Фауну, яка подружилась із величезним звіром на прізвисько «Чудовисько». Проте інші феї думають, що ця тварина небезпечна і придумують план його захоплення. Фауні залишається лише довести усім, що Чудовисько – добре і миле створіння.

Тривалість фільму: 01 година 16 хвилин.

Прем’єра в Україні: 1 січня 2015 року.

Ніч у музеї: секрет гробниці / Night at the Museum: Secret of the Tomb

Пригодницька комедія з Беном Стіллером у головній ролі від режисера Шона Леві.

У музеї природної історії у Нью-Йорку нічним сторожем працює Ларрі Дейлі. Під час одного з чергувань Ларрі чарівна золота пластина руйнується, і його друзі, тобто всі експонати музею починають вести себе вкрай підозріливо. Таємниця магічного артефакту відома лише батьку фараона Ахкменра, мумія якого виставлена в Британському музеї природознавства. Вся компанія героїв вирушає у захопливу подорож до Лондона, щоб дізнатися секрет відновлення золотої пластини.

Тривалість фільму: 01 година 38 хвилин.

Прем’єра в Україні: 8 січня 2015 року.





Великі очі / Big Eyes

Фільм від режисера Тіма Бартона. Сюжет кінокартини розгортається у 50-х роках в Америці. Художник Уолтер Кін придумав новий стиль – поп-арт. Його картини, на яких зображені діти з великими очима, подобаються геть усім. Проте дружина Уолтера раптом заявляє, що це вона автор картин, а чоловік просто крав її славу. Хто ж справжній митець, якого любить весь світ?

Актриса Емі Адамс отримала «Золотий глобус» за головну роль у цьому фільмі.

Тривалість фільму: 01 година 46 хвилин.

Прем’єра в Україні: 15 січня 2015 року.

Проект Альманах / Project Almanac

Питання реальності подорожей у часі хвилює людство протягом віків, проте якщо це стане можливим насправді? Група підлітків випадково натрапляє на знахідку, яка сколихне світ – вони дізнаються про секретний план побудови машини часу.

Тривалість фільму: 01 година 46 хвилин.

Прем’єра в Україні: 20 січня 2015 року.

Фатальна пристрасть / The Boy Next Door

Дженніфер Лопес у ролі розлученої жінки, в якої не склалися відносини з її чоловіком. Історія зав’язується, коли у неї з’являється новий сусід – молодий хлопець. Коротка пристрасть, яка спалахнула між ними стала для жінки фатальною – шанувальник починає переслідувати її.

Прем’єра в Україні: 22 січня 2015 року.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь