Брук Фрейзер – трохи брутальної романтики

Брук Фрейзер (Brooke Fraser) – талановита молода співачка та музикантка із Нової Зеландії, на рахунку якої вже чотири студійні альбоми. Перший із них побачив світ ще в 2003 році – «What to Do with Daylight», далі був «Albertine» у 2006 році, «Flags» у 2010 році та новий «Brutal Romantic». Дізнатися про її існування мені допоміг випуск останнього із них – «Brutal Romantic» 18 листопада 2014 року. Прослухавши музику Брук вперше, я не змогла зупинитися і слухала цей альбом ще і ще, а потім і попередні її роботи.

Дрім-поп у найкращому його прояві – ось коротка характеристика музики Брук Фрейзер. Зміни в її музичному стилі дуже помітні, якщо оцінювати пісні від початку її кар’єри і до сьогодні. Перші впевнені кроки на сцені стали початком відточування оригінального звучання її неперевершеної музики. Поки що останній альбом Брук став найвитонченішою і найшикарнішою її роботою за весь цей час. В нього входить десять композицій.

Brooke Fraser

Рідко так буває, що альбом прекрасний від А до Я. Проте Брук у своєму новому «Brutal Romantic» спромоглася на таке диво. Оцінюючи її стиль з 2003 року і до сьогодні, можна сказати, що виконавиця вдосконалилася у творчому плані, створивши дійсно прекрасне звучання брутальної романтики. Музика Брук Фрейзер у цьому альбомі дуже гармонійна у своїй суперечливій дуальності, шалена та різноманітна, тут є хороше співвідношення інь-янь, основного ніжного жіночого вокалу та моментів із чоловічим бек-вокалом, похмурого звучання меланхолійних мотивів та життєрадісних мелодій, які заворожують слух теплими ритмами та гострими льодяними переходами на зовсім іншу хвилю. Свіже бачення романтизму у нових композиціях ідеально доповнюється ніжним голосом Брук та класними електронними переходами.

Музика Брук Фрейзер надихає на щось прекрасне. Якщо Ви ще не чули її казкового голосу та трепетної музики, послухайте, адже у Вас може з’явитися нова улюблена співачка.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь