«Хаос і спокій» Джеймса Бея

Нових облич на музичній сцені з кожним роком стає все більше, проте не кожному доводиться пізнати світовий успіх та визнання мільйонів слухачів. Джеймс Бей – це нове ім’я в музиці, хлопець, який вперто пробивається зі своїми піснями до підніжжя музичного Олімпу. Хоча Джеймсу тільки 23 роки, він вже встиг вже сподобатися мільйонам жителів Великобританії та США, а також має кілька престижних музичних премій та зовсім недавно випустив свій перший альбом.

Свій дебютник «Chaos and the Calm» талановитий британський співак, композитор та гітарист Джеймс Бей показав всьому світові цієї весни. «Хаос і спокій» молодого британця побачив світ 23 березня 2015 року на лейблі «Republic Records». Наразі його можна придбати у форматі CD або ж купити в iTunes цифрову версію, куди входять всі 12 композицій.

Наразі в юного Бея набагато більше спокійних та ніжних мелодій, повільних ритмів, які мають сподобатися романтикам та любителям інді- та поп-року. Всі композиції виконані практично в одному настрої, так що в альбомі «спокій» явно переважає «хаос». Хоча в цій дебютній роботі є кілька доволі оригінальних пісень, як наприклад, «Best Fake Smile» або ж «Collide». Приємний голос юного хлопця моментами нагадує солодкі пісні вокалістів з Maroon 5 чи Reamonn, а стиль співака перегукується з іміджем молодого Джека Вайта.

Якщо коротко говорити про цей дебютник, то варто зауважити, що в його автора є великі перспективи на світовій музичній сцені, проте чи виросте із цього музиканта відмінний представник альтернативного крила музики, остаточно покажуть його наступні роботи.

Приємного прослуховування!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь