Епатажна Peaches – кому персиків?

Псевдонім Peaches, тобто «персики» належить у музичному світі Меррілл Бет Ніскер, яка є однією із кращих виконавиць у стилі електроклеш, тобто електронної музики з елементами нью-вейв, панку та денс-мотивів. Голос співачки варіює від злегка хриплих сексуальних тонів до ніжних партій, які додають пісням Peaches гармонії у всіх її проявах. Цікаво, що до кар’єри музикантки, Мерілл була шкільною вчителькою, але, швидше за все, визнання у такій скромній ролі їй не вистачало, завдяки чому сьогодні мільйони людей мають можливість слухати її музику.

Перший офіційний альбом виконавиці вийшов у 2000 році під псевдонімом «Peaches», хоча до того співачка вже робила спробу засвітитися на музичній сцені у 1995 році із альбомом «Fancypants Hoodlum» під своїм справжнім іменем. Останній повноформатний альбом «I Feel Cream» музикантка випустила ще у 2009 році, тому з того часу фанатам доводиться вдовольнятися старими піснями, двома EP-альбомами та живими концертами, де найкраще можна вловити настрій улюблених композицій. Ще одна приємність для слухачів Peaches полягає в тому, що багато її пісень використовуються у сучасному кінематографі – у фільмах «Кешбек»(«Повернення»), серіалах «Щоденники вампіра», «Пліткарка», «Секс в іншому місті».

Peaches

Сьогодні Меррілл Бет Ніскер – гаряча канадійка, яка проживає у столиці Німеччини, місті Берлін та їздить по всьому світу із концертами. Вона звикла шокувати публіку не тільки драйвом у своїй музиці та напрочуд відвертими текстами, але й епатажним стилем одягу на виступах і не менш яскравою поведінкою. Геть всі рамки і заборони, відмінності між чоловіками і жінками, а ще комплекси, які не дають говорити про сексуальність – тексти Peaches рясніють викликами до сучасного суспільства.

Той, хто шукає чогось нового та оригінального, ніжного і запального, божевільного і танцювального в музиці, безумовно, оцінить Peaches з її спекотними піснями.

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь