Новий альбом леді Ґаґи – «Joanne»: слухаємо і насолоджуємося

Буває музика для душі, буває для драйву, для депресії, для поїздок у транспорті. Хм… Для чого ж нам новий альбом леді Ґаґи? Звісно, кожному своє, от для мене він – відволікання від похмурої львівської осені, ідеальний для подорожей маршрутками або ж фон для роботи. Ненав’язливий, легкий, місцями веселий, місцями цинічний, але однозначно такий, що запам’ятовується.

музична рецензія 2016

Альбом під назвою «Joanne» (Джоан) вийшов 21 жовтня 2016 року. Цікаво, що названий він на честь покійної тітки леді Гаги, Джоан Джерманотт.

Це п’ятий студійний альбом співачки, вона писала його близько двох років. Як і попередні її роботи, нові пісні займаються найвищі позиції в чартах, хороші відгуки музичних критиків та позитивні рецензії різноманітних інтернет-ресурсів.

Всі композиції мають довжину по 3-4 хвилини, Гага не встигає набриднути за один трек. Загалом ви кайфуєте під 39 хвилин новизни – альбом можна прослухати за одну поїздку кудись (навіть неповну поїздку як варіант). Що ви отримуєте від альбому «Joanne»? Багато танцювальних драйових ритмів, пару попсових меланхолійних балад, багато леді Ґаґи у різних проявах та зовсім трішки скандальних текстів.

Цей альбом однозначно підійде тим людям, які цінують простоту якісної поп-музики, люблять невимушеність у звучанні та хочуть знайти для себе хороші танцювальні ритми.

Приємного прослуховування нового альбому леді Гаги. Пропонуємо переглянути відео на одну із композицій із «Joanne» – «Perfect Illusion».

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь